Jerzy Libergal, P.P.H.U. "DREWNIARNIA"

Jelenia Góra, DolnośląskieOnline 3 lata temu

O mnie

Stolarstwo, Usługi Stolarskie, m.in.:
- Wytwarzanie, obróbka i renowacja drewna
- Meble drewniane na wymiar
- Ręcznie robione meble, blaty, parapety drewniane
- Drewniane meble do ogrodu
- Meble z palet na wymiar
- Balustrady, elewacje, tarasy
- Drewniane płoty, ogrodzenia, bramy
- Kompozytowe tarasy, deski
- Usługi stolarskie

Drewniarnia to ręczna manufaktura, która stawia na wyjątkowy i oryginalny design.
Zajmujemy się wytwarzaniem, obróbką oraz renowacją drewna. Nasze produkty tworzymy od podstaw, dzięki czemu możemy wykonać dowolny rozmiar elementu czy konstrukcji i dopasować ją do pomieszczenia, jak na przykład parapety drewniane czy blaty kuchenne. Możemy również wykonać projekty z różnych rodzajów drewna na specjalne życzenie klienta, które nie znajdują się w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz zadawania wszelkich pytań dotyczących zamówienia czy wykonania usługi.

Naszą specjalizacją są parapety i blaty dębowe, jesionowe - cechują się wytrzymałością, solidnością i wysoką jakością wykonania.

Co sprawia, że nasze meble wyróżniają się na tle innych ? Z pewnością wytrzymałość oraz komfort, jaki odczuwa ich użytkownik, ale również metoda ich lakierowania, olejowania czy barwienia. Przede wszystkim jednak ich największą zaletą jest materiał, z którego są tworzone - DĄB, JESION !

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami drewna, przez co złożone etapy produkcyjne przynoszą pożądany efekt końcowy. Dzięki temu meble prezentują się znakomicie, uwidocznione są wszystkie słoje drewna, a jednocześnie zachowuje ono swoją pierwotną, szlachetną strukturę.

Meble są naszego projektu, wykonane z solidnego drewna, jakim jest niewątpliwie dąb oraz jesion. Wykonujemy je również z innych rodzajów drewna np. sosnowego, bukowego.

Opinie o "P.P.H.U. "DREWNIARNIA""

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "P.P.H.U. "DREWNIARNIA"" 49

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika