Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Pracownia Aranżacja:

O mnie

Pracownia Aranżacja tworzy projekty bardzo szczegółowe, oparte na oczekiwaniach klientów, ale przede wszystkim funkcjonalne, możliwe do zrealizowania od razu lub rozwijania ogrodu na przełomie kilku lat.

Projektujemy działki na terenie całego kraju i posiadamy dorobek projektowy praktycznie z każdego rejonu Polski.

Proponujemy projekty indywidualne - Nasz przykładowy, dotychczasowy dorobek projektowy i realizacyjny można zobaczyć na stronie internetowej www.pracownia-aranzacja.pl), a także projekty gotowe do zakupienia w Naszym sklepie internetowym www.ogrody-online.pl

Wyceniamy projekty pod względem szczegółowości. U Nas klient kupuje pełną dokumentacje projektową, bądź projekt o zmniejszonej ilości rysunków szczegółowych, aby zmieścić się w swoim projektowym budżecie, ale mieć pewność, że otrzymuje rozwiązanie, które będzie mógł realizować z zamysłem i planem.
U Nas płaci się za doświadczenie, pomysłowość i architektoniczne pełnowymiarowe rysunki, dzięki którym pomysł zostanie przeniesiony w realną przestrzeń.

Specjalizujemy się w założeniach nowoczesnych, współczesnych, prowansalskich, skandynawskich, naturalnych, leśnych, tarasowych, nadmorskich, z użyciem kamienia,
stworzonych z materiałów do odzysku i innowacyjnych. Projektujemy zarówno ogrody, jak i przestrzenie wokół hoteli, restauracji, kawiarni, wspólnot mieszkaniowych, a także projekty parków tematycznych, tarasy, balkony, ogrody na dachu, zielone ściany, ogrody wodne i inne.

Proponujemy autorskie pomysły, dzięki którym przestrzenie Naszych klientów są oryginalne, a każdy pomysł jedyny w swoim rodzaju. Nie kopiujemy siebie, ie kopiujemy innych, więc każdy z Naszych pomysłów cechuje się indywidualnym podejściem do otoczenia czy funkcji jaką ma spełniać.

Zapraszamy do kontaktu. Wyceniamy projekty mailowo, jeszcze przed spotkaniem na terenie, dzięki czemu szanujemy czas Naszych klientów i swój, aby współpraca przebiegała sprawnie, a klienci mogli się zastanowić nad podjęciem współpracy już na etapie otrzymanej wyceny. Wówczas pierwsze spotkanie jest od razu częścią pracy, na nim następuje inwentaryzacja terenu (pomiary działki) oraz podpisanie umowy na przygotowanie projektu. Kolejnym spotkaniem jest spotkanie z już gotowym projektem. Szczegółowy opis tego jak przebiega współpraca przedstawiana jest wraz z wyceną podsyłaną mailowo. Zapraszamy do współpracy.

Pracownia AranżacjaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług