Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zapraszam do współpracy. Niektóre nasze realizacje na stronie www.PROJEKTYwnetrzWARSZAWA.pl. Projekty wykonujemy po obejrzeniu wnętrza (również w stanie deweloperskim) i poznaniu potrzeb i oczekiwań użytkowników.
W zakresie: inwentaryzacja, koncepcje wariantowe, w tym rozmieszczenie osprzętu i oświetlenia, ew. zmiany budowlane, zestawienie materiałów (farby, tapety, kafle, armatura, lampy, zasłony itp wraz z adresami sklepów lub ofertami) projekty dla wykonawców. Celem naszej współpracy jest stworzenie wnętrza, w którym będą Państwo czuli się dobrze i komfortowo, zgodnego z Państwa oczekiwaniami. Celem naszej współpracy nie jest stworzenie wizualizacji komputerowych. Wizualizacje, szkice i rysunki są środkiem współpracy, a nie celem samym w sobie, Zajmujemy się też projektowaniem i dostawą oświetlenia www.lampiszon.pl
Zapraszam,
arch. Agnieszka Orszulak

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług