Skontaktuj się z Pro-wykończenia:

O mnie

Kompleksowe wykończenia wnętrz

Jesteśmy profesjonalna firma działająca na terenie Poznania i okolic. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami i placówkami użyteczności publicznej. Stawiamy na uczciwe, solidne i terminowe wykończenia wnętrz w konkurencyjnych cenach!

Zgrany zespół fachowców dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia z wyboru naszej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykończeniach wnętrz i indywidualnemu podejściu do zleceń możemy zagwarantować udaną współpracę na jasnych warunkach.

Dysponujemy w pełni wyposażonym zapleczem sprzętowym i materiałami od renomowanych producentów. Podczas wykańczania wnętrz boimy się wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, co sprawia, że nasze realizacje są zarówno estetyczne i trwałe, jak i funkcjonalne.  

Naszym priorytetem jest rozwój i całkowite zadowolenie naszych klientów. Aby osiągnąć zamierzone cele, nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, podnosimy kwalifikacje i inwestujemy w nowoczesny sprzęt. 

To pozwala nam na rozszerzanie usług i podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowych i wykończeniach osobnych pomieszczeń w domach, mieszkaniach czy biurach.

Zajmujemy się :

-malowaniem ścian,
-układaniem paneli czy glazury,
- montażem sufitów podwieszanych 
-ścianek działowych,
-Ocieplenie oraz docieplenia
-cyklinowanie
-szpachlowanie
-oraz wiele innych

​Masz nietypowy pomysł? Zadzwoń do nas – gwarantujemy, że damy radę! Każdy projekt jest przez nas dokładnie analizowany i omawiany z klientem. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy zarówno przy wyborze materiałów, jak i technik remontowych.

www.pro-wykonczenia.pl

Pro-wykończeniaWykonywane usługi

Remont

Budowa domu

Obszar wykonywania usług