Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma Bautherm oferuje profesjonalne izolacje natryskowe pianami poliuretanowymi. Wykonujemy izolacje pianami otwarto oraz zamknięto komórkowymi.
W ofercie znajdą Państwo:
- ocieplanie poddaszy, stropów, konstrukcji szkieletowych
- termo i hydroizolacje dachów płaskich (także naprawa przeciekających dachów), fundamentów, posadzek
- izolacje przeciwskropleniowe
- ocieplanie przechowalni warzyw i owoców, komór chłodniczych, magazynów, hal łukowych
- izolacje budynków inwentarskich, kurników, chlewni, obór
- izolacje dla przemysłu rur, silosów, budowli nietypowych...

Posiadamy bardzo dobre jakościowo produkty w konkurencyjnych cenach.

Nasza firma jako jedna z niewielu wyposażona jest w najwyższej jakości zintegrowany system do natrysku poliuretanu marki Graco dysponujący własnym źródłem zasilania, co eliminuje potrzebę korzystania z prądu na budowie i dodatkowe oszczędności dla inwestora.
Szerokie doświadczenie kadry zdobyte m.in w strukturach Autoryzowanych Wykonawców oraz dobra znajomość potrzeby rynku jest w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonanych prac w atrakcyjnej cenie.

Nasza oferta nie zawiera jedynie natryśnięcia piany, nie robimy tego na metry, a na lata!

Nasza opieka nad inwestycją nie kończy się w dniu zakończenia pracy ekipy Bautherm ... każdy inwestor może liczyć na wsparcie z naszej strony w dowolnym momencie budowy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Zapewniamy miłą rozmowę, darmową wycenę oraz fachowe doradztwo.

Pozdrawiamy

www.bautherm.pl

Wykonywane usługi

Remont

Obszar wykonywania usług