Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Mateusz Rusek:

O mnie

Oferuję usługi dekarskie. Jest to pełen zakres usług. Zajmujemy się przede wszystkim dachami płaskimi, dachami odwróconymi w technologiach papowych, epdm, folia pcv. Wykonujemy również prace remontowe na dachach skośnych: obróbki blacharskie, montaż rynien i rur spustowych, okuwanie kominów, montaż ław kominiarskich, montaż płotków śniegowych. Zajmujemy się również wymianami pokryć dachowych na wszystkich możliwych dachach. Zajmujemy się również wykonywaniem hydroizolacji tarasów, balkonów.
Działamy na rynku od września 2018 roku. Doświadczenie nabieraliśmy w wielu firmach działających na terenie małopolski. Działamy w tym zakresie od 2016 roku.

Mateusz Rusek Opinie

Remont dachu
10 lipca 2019

Partacze. Jedynie co profesjonalnie zrobili to wycenę. Umowa podpisana 09.05.2019. Termin realizacji 1,5 tyg.maksymalnie 2 tyg. Do dnia dzisiejszego prace nieskończone. Bardzo utrudniony kontakt. Nigdy Panowie nie przyjechali na czas. Codzienne zwodzenie, że będą następnego dnia. Ostatecznie zostawili wszystko rozgrzebane. Zaliczki na materiały pobrane zniknęły razem z wykonawcami. Panowie w dodatku wystawiają faktury VAT . Nie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Budowa dachu
24 czerwca 2019

Pojawili się na chwilę na budowie a potem olali zlecenie. Z zaliczki na materiały nie rozliczyli się. Zostawili rozgrzebaną robotę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont dachu
13 kwietnia 2019

Szybko, skutecznie i co najważniejsze bez problemów. Wszystko ogarnięte jak należy, można z czystym sumieniem polecić usługi.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Mateusz RusekWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług