Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Przemek Jabłoński, Peak Development Sp. z o.o.:

O mnie

Dzień dobry Państwu,

Firma Peak Development Sp. z o.o. zajmuje się remontami oraz tak zwanym wykończeniem mieszkań pod klucz.
Od kilku lat współpracujemy w developerami i dla ich klientów świadczymy usługi remontowo-wykończeniowe.
Dzięki wieloletniej współpracy z ogólnopolskimi Developerami na rynku trójmiasta mamy olbrzymie doświadczenie w zakresie usług, które świadczymy jak i również zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w kwestii aranżacji, wystroju wnętrz oraz rozmieszczeniem instalacji elektrycznej i przełączy hydraulicznych potrzebnych np. przy planowaniu zabudowy kuchennej.
Aby poznać bliżej naszą firmę Zapraszam Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.peakdevelopment.pl
oraz do obejrzenia naszych realizacji, które znajdzie Państwo na naszym Facebook po wpisaniu nazwy Peak Development w wyszukiwarce.

Zakres prac, który oferujemy:

- Elektryka, hydraulika, układanie glazury i terakoty, biały montaż, szpachlowanie, malowanie, układanie podłóg drewnianych oraz paneli, zabudowy G/K, zabudowy poddaszy, murowanie, zabudowy kominków, montaż drzwi, układanie kamieni dekoracyjnych, mozaiki, betonu architektonicznego, tapetowanie oraz wiele innych.

Oprócz większości prac, które oferuje konkurencja wykonujemy również dla naszych klientów lustra pod wymiar, panele szklane, grafiki na szkle oraz bardzo popularne w ostatnich czasach sufity napinane.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą gorąco zapraszam do kontaktu.

Pomiar i wycena na terenie trójmiasta gratis...

Szybkie terminy realizacji, 24 miesiące gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace.

Pozdrawiam, Przemek.
Peak Development Sp. z o.o.

Przemek Jabłoński, Peak Development Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług