Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Katarzyna Dobrowolska:

O mnie

Jeśli planujesz remont lub wykończenie mieszkania, domu bądź biura... kiedy przeraża Cię wizja wyborów materiałów i nadzoru na ekipami pracującymi w mieszkaniu... kiedy chcesz wykończyć mieszkanie pod klucz szybko i bezproblemowo bo nie masz na to czasu... to jesteśmy firmą która Ci w tym pomoże.

Dlaczego my? Jest dużo firm zajmujących sie wykończeniem mieszkań. W większości sa to duże firmy wykonujące po kilkanascie mieszkań w tym samym czasie. Powoduje to szereg problemów, jak np. opóźnienia, brak indywidualnego podejścia i kontaktu, szereg nieporozumień i błędów wynikających z seryjnego wykańczania mieszkań.

My jesteśmy małą agencją. Robimy nie wiecej niz kilka projektów jednocześnie. Pozwala nam to podejśc do każdego Klienta indywidualnie.

Proponujemy 3 standardy wykończenia mieszkania w cenie od 690 PLN do 990 PLN za metr kwadratowy mieszkania. Wejdź do nas na strone aby poznać szczegóły i umów sie na bezpłatną, niezobowiązującą rozmowe w naszym show roomie.

www.manufakturawnetrz.com.pl/

Katarzyna DobrowolskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług