Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Drost, Vaporpu sp. z o.o.:

O mnie


Świadczymy usługi w branży instalacyjnej i grzewczej od strony projektu, doboru, doradztwa, sprzedaży urządzeń oraz fachowego montażu.

Nasze doświadczenie i doskonała znajomość rynku pozwala przedstawić Państwu bardzo konkurencyjną ofertę, która obejmuje m. in.:

instalacje centralnego ogrzewania
instalacje gazowe
kotłownie (gazowe, olejowe, Eko-groszek, Pompy Ciepła)
przyłącza kanalizacyjne i sieci wodne, systemy solarne
instalacje wentylacji mechanicznej
instalacje klimatyzacyjne

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego

Proponujemy Państwu nasze usługi, które zrealizujemy kompleksowo z najwyższą starannością i zarazem w najlepszej cenie. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie urządzenie oraz fachowo je zainstalujemy.

Szeroki wachlarz usług który proponujemy pozwala na kompleksową obsługę Państwa inwestycji.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas dotychczasowej realizacji inwestycji jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania zarówno dla niewielkich instalacji jak i dla złożonych przedsięwzięć.

Doradztwo to bardzo ważny element każdej inwestycji. Należymy do nielicznych firm obsługujących inwestycje o różnych gabarytach nie tylko pod katem doradztwa technicznego, ale dzięki posiadaniu zaplecza projektowego możemy także stworzyć indywidualnie dla Państwa różne koncepcje projektowe instalacji.Służymy Państwu w planowaniu optymalnych rozwiązań oraz kalkulacji związanych z tym kosztów.

Rafał Drost, Vaporpu sp. z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług