Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Jach, YACH:

O mnie

Szeroki zakres świadczonych usług pozwala na realizację całości inwestycji przez naszą Firmę. Zaletami naszej skuteczności jest właściwe zaplecze techniczne profesjonalne maszyny i narzędzia, jak również dobrze rozwinięta logistyka zapewniająca mobilność na terenie całej południowej Polski. Jesteśmy skłonni oddać do Państwa dyspozycji wykwalifikowany zespół fachowców oraz wieloletnie doświadczenie w branży, gwarantując tym samym usługi na najwyższym poziomie oraz ponad przeciętny standard wykonania.

Rafał Jach, YACH Opinie

Budowa dachu
7 marca 2019

Jestem bardzo zadowolony zarówno z kontaktu z firmą Pana Rafała podczas negocjacji jak i z jakości i przebiegu wykonania usługi. Z powodu różnych wymiarów kominków wentylacyjnych podłączanych do pompy ciepła - usługa trwała dłużej niż to obie strony zakładały. Pracownicy wykonujący zlecenie pomogli rozwiązać problem - byli bardzo pomocni, bardzo mili a i jakość wykonanej usługi oceniam bardzo wysoko. Gorąco polecam .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Rafał Jach, YACHWykonywane usługi

Projektowanie

Złota rączka

Obszar wykonywania usług