Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Piętka:

O mnie

Witam, jeśli szukasz rzetelnego , dokładnego i terminowego fachowca to świetnie trafiłeś !
Zarezerwuj mój czas już teraz ! Czym szybciej tym lepiej !

Rafał Piętka Opinie

Sufit i ścianki działowe
13 września 2019

Ścianka wykonana bardzo dokładnie i szybko. Nie muszę się martwić, że w przyszłości popęka na złączeniach. Na prawdę polecam Pana Rafała.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie i tapetowanie wnętrz+2 usługi

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

Sufit i ścianki działowe

28 sierpnia 2019

Pan Rafał to pracowity, solidny i bardzo punktualny fachowiec z wysokiej półki , codziennie informował o czasie pracy, co bardzo ułatwia organizację zajęć. Stosuje preparaty solidne, sprawdzone, odpowiednie do danego pomieszczenia. Cechuje go wysoka kultura osobista, jest dokładny, wręcz precyzyjny, informuje o wszystkim co robi. Udziela fachowych rad, dba o zadowolenie klienta, Codziennie po sobie sprząta, żebyśmy mogli korzystać z łazienki - polecamy go z całego serca.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie i tapetowanie wnętrz
27 sierpnia 2019

Na wstępie chcę podziękować za umożliwienie kontaktu z panem Rafałem, to specjalista z wysokiej półki, człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Do remontu łazienki używał środków sprawdzonych, polecanych i odpowiednich do danego pomieszczenia. Pracował bezszelestnie, bez zbędnych przerw, o wszystkim mnie informował. Każdego dnia przed wyjściem sprzątał łazienkę, żebyśmy z mężem mogli z niej korzystać. Polecam go każdemu z całego serca , w przyszłości też zamierzam skorzystać z jego usług.Mój sufit w łazience nareszcie jest piękny. To nie malarz - to artysta. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Rafał PiętkaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług