Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Mariusz Żebrowski, Redan Tech:

O mnie

Instalacje niskoprądowe to nasza specjalność.


Alarmy
Od małych instalacji w domku letniskowym do skomplikowanych instalacji skupiających wiele budynków. Również instalacje nietypowe. Projektujemy wedle norm, wedle życzenia klienta. Służymy pomocą w każdej chwili.


Sieci Komputerowe
Specjalizujemy się wykonaniu sieci ethernet, wifi, światłowodowych. Wykonujemy pomiary certyfikacyjne okablowania. Wdrażamy i utrzymujemy działanie sieci.


Centrale telefoniczne
Nowoczesne systemy telekomunikacyjne które zminimalizują koszta przy okazji usprawniając kontakt między Tobą, pracownikami i klientami. Modernizujemy instalacje oraz prowadzimy utrzymanie ruchu 24/h .

Monitoring wizyjny
Niezależnie od wymagań mamy rozwiązanie dla Ciebie. Jedna kamera czy tysiąc, nie stanowi to dla nas problemu. Zdalny podgląd z każdego miejsca gdzie będzie internet, wykrywanie ruchu, rozpoznawanie twarzy czy tablicy rejestracyjnej.


Kontrola dostępu
Systemy przyznania przejścia. Poprzez proste rozwiązania zabezpieczające schowek na środki czystości do systemów kontroli czasu pracy setek pracowników, rozwiązania hotelowe.


i wiele wiele innych
Anteny LTE+, mosty sieciowe, usługi VPN, integracje systemów, odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, diagnostyka, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzęt komputerowy - nowy, poleasingowy, modernizacja i naprawa.

Mariusz Żebrowski, Redan TechWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług