Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Michał Jurasz:

O mnie

Możecie liczyć na wsparcie logistycznym. I jeszcze damy gwarancję po zakończeniu prac że nie wspomnę o rachunku/fakturze. Do tego dochodzi nasze wieloletnie doświadczenie i proszę nie pytać jak je zdobyliśmy ;)

Michał Jurasz Opinie

Usługi remontowe
8 października 2019

Szybka reakcja na moje zapytanie .
Bardzo dobra komunikacja .

Pan Michał, wyszedł na przeciw z wieloma rozwiązaniami. Był otwarty na pomoc - i wyręczeniu mnie w zakupach potrzebnych brakujących materiałów.

Świetna robota ! Polecam!
Zdjęcie przed i po : odświeżenie kuchni :

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Złota rączka
3 października 2019

Pan jest niesłowny, umówił sie na wykonanie pracy i nie raczył zadzwonić, że go nie będzie. Ja rozumiem, że coś może wyskoczyć, ale wystarczyłoby poinformować, że sie nie przyjedzie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Rozmawiałem z Panią przez tel i powiedziałem że na godzinę 12 się nie wyrobie, a Pani na to że sobie poszuka kogoś innego... Do czego ma Pani pełne prawo jak i do opini lecz proszę pisać całą prawdę.

RemontowniaWykonawca, Otomin
Układanie paneli i parkietu+2 usługi

Malowanie i tapetowanie wnętrz

Montaż i regulacja drzwi

21 września 2019

Firma godna polecenia wymienili mi wszystkie drzwi oraz ościeżnice a także położyli panele i pomalowali mieszkanie. Wszystko odbyło się bez nerwów i większego brudu. Pomyli podłogi, transport materiałów oraz wniesienie miałem w gratisie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Michał JuraszWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług