Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Remonty Mieszkań:

O mnie

Zapraszam do współpracy. Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz. Współpracujemy z projektantami którzy są do państwa dyspozycji. Pomagamy w doborze materiałów. Niema dla nas rzeczy których nie da się wykonać. Zapraszam do kontaktu.

Remonty Mieszkań Opinie

Instalacje sanitarne
4 września 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe
27 sierpnia 2019

Zlecony remont mieszkania z lat 60 przebiegł w ekspresowym tempie. Panowie założyli czas na 5 tygodni a wyrobili się w 3. Widać że panowie znają się na robocie. Wymienili wszystkie instalacje,wyprostowali ściany i sufity oraz podłogi. Mieszkanie wygląda jak by było dopiero wybudowane. Pan Bartek zawsze służy radą i pomocą. Wszystkie materiały budowlane załatwia i dowozi. Jak potrzebowałam porady z płytkami to pojechał ze mną i pomógł w wyborze i przywiózł na mieszkanie. Ekipa jest zgrana i wesoła. Każdy z nich wie co ma robić i nie trzeba pilnować. Polecam serdecznie każdemu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe+5 usług

Układanie płytek

Montaż i regulacja drzwi

Biały montaż

Pozostałe usługi hydrauliczne

Instalacja elektryczna

19 lipca 2019

Zdecydowanie nie polecam. Firma niekompetentna, niesłowna, nie dotrzymuje terminu, mnóstwo usterek, których nie ma kto poprawić. Po wzięciu pieniędzy brak reakcji na telefony i smsy. Niczego nie zabezpieczają, potworny bałagan żeby nie powiedzieć dewastacja innych pomieszczeń. Nie wywożą gruzu, mimo wcześniejszych ustaleń. Nie rozliczają faktur z wstępnie pobranych pieniędzy. Wulgarni do bólu. Sprawni i szybcy jedynie w braniu pieniędzy. Porażka.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remonty MieszkańWykonywane usługi

Ogród

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług