retrogips Paweł Kamiński

Legnica, DolnośląskieOnline 3 lata temu

O mnie

W ostatnim czasie stara cegła cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Odsłonięty mur wprowadza ciepły, domowy klimat w mieszkaniach, oraz firmach. Uzyskanie takiego efektu z 'całej' cegły bywa bardzo często niemożliwe ze względów architektonicznych budynku i wymagałoby niejednokrotnie wyburzania istniejących ścianek, aby w ich miejsce wprowadzić ten element dekoracyjny.

Płytki cięte ze starej cegły są o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. Dużo lżejszym, pozwalającym za zamontowanie na już istniejących ścianach. Wystarczy odpowiednie zagruntowanie powierzchni, oraz przyklejenie i zafugowanie płytek. W efekcie uzyskujemy efekt ściany, starego muru, bez konieczności

przeprowadzania gruntownej przebudowy pomieszczeń.

Płytki oraz narożniki powstają poprzez odcięcie fragmentu (lica, środka, narożnika) z oryginalnej cegły, co pozwala zachować naturalny wygląd, fakturę, oraz właściwości materiału.


Jeśli wybierzesz naszą firmę do montażu ścianki z cegieł, otrzymasz 5 lat gwarancji na usługę. Wykorzystywana przez nas chemia budowlana, oraz wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej w połączeniu z materiałami, które sami produkujemy i znamy jak własną kieszeń, pozwala nam gwarantować wysoką jakość, oraz wytrzymałość usługi.

Usługę montażu ściany z cegieł oferujemy do 50km od Legnicy, na której terenie masz dodatkowo darmowy transport.

Zapraszam www.retrogips.pl
tel. 794 140 577

Opinie o "retrogips Paweł Kamiński"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "retrogips Paweł Kamiński" 98

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika