Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy producentem estetycznych i funkcjonalnych mebli na wymiar – kuchennych i pokojowych, szaf z drzwiami przesuwnymi i wielu innych. Mieścimy się w Świebodzicach, przy ul. Wolności 47.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i krótki czas realizacji powierzonych zleceń. Najważniejszy jest dla nas efekt końcowy, dlatego podczas produkcji mebli na wymiar stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i korzystamy z akcesoriów meblowych renomowanych producentów, m.in. Blum, Hettich, Gamet, Domino, Fgv, Rejs, Nomet, Design-Light.
Wszystkim swoim klientom gwarantujemy miłą, fachową obsługę, dogodne warunki współpracy i atrakcyjne formy płatności. Zapewniamy darmowy pomiar, projekt (wizualizację) i wycenę.
Zapraszamy do poznania naszej oferty, obejrzenia galerii zdjęć i filmów oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odbiorcami naszych mebli na wymiar są osoby indywidualne oraz firmy, gównie ze Świebodzic i okolic, ale też z pozostałych miejscowości woj. dolnośląskiego.
www.rik-meble.pl
www.facebook.com/rikmeblekrystianbujak

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług