Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

witam
Oferuję swoją pomoc przy aranżowaniu wnętrz, od pomysłu poprzez dobór materiałów, wykończenia, naprawy, remonty, modernizacje. Zakres umiejętności to szeroko rozumiane prace we wnętrzach mieszkań, domów, biur.
Prace elektryczne, hydrauliczne, lekka stolarka/zabudowy, podłogi, płytki i kafelki, malowanie gipsy, drzwi, zabudowy G-K, kompleksowo łazienki, szukaterie . Zakres od wymiany uszczelki czy gniazdka do położenia całej instalacji, przebudowy ścian i wykończenia domu.
Podłączanie urzadzeń elektrycznych (w tym RTV), gazowych, hydraulicznych - biały montaż.
Naprawa i serwis praktycznie wszystkich elementów i urządzeń w domu czy mieszkaniu, składanie mebli (IKEA itp)
Wiele zadań mogę wykonać kompleksowo, co daje Państwu gwarancję skuteczności i braku rozdrobnionej odpowiedzialności. Posiadam zespół 4-ech pracowników z szerokimi umiejętnościami. Zależy mi na Państwa komforcie i zadowoleniu
Prace wykonuje sumiennie, a przede wszystkim lubię cieszyc się z Wami wspaniałymi efektami mojej pracy. Lubię to co robie dlatego pracuje rzetelnie sumiennie i przede wszystkim dokładnie. Moi Klienci cenią tez moje doradztwo w wielu sprawach.

Wykonywane usługi

Złota rączka

Opinie

Pozostałe usługi hydrauliczne

8 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Biały montaż

7 lipca 2019

Szczerze polecam konkretnie i na temat :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Podłączanie sprzętu AGD

7 lipca 2019

skuteczny fachowiec

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług