Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z RmN Gd:

O mnie

witam
Oferuję swoją pomoc przy aranżowaniu wnętrz, od pomysłu poprzez dobór materiałów, wykończenia, naprawy, remonty, modernizacje. Zakres umiejętności to szeroko rozumiane prace we wnętrzach mieszkań, domów, biur.
Prace elektryczne, hydrauliczne, lekka stolarka/zabudowy, podłogi, płytki i kafelki, malowanie gipsy, drzwi, zabudowy G-K, kompleksowo łazienki, szukaterie . Zakres od wymiany uszczelki czy gniazdka do położenia całej instalacji, przebudowy ścian i wykończenia domu.
Podłączanie urzadzeń elektrycznych (w tym RTV), gazowych, hydraulicznych - biały montaż.
Naprawa i serwis praktycznie wszystkich elementów i urządzeń w domu czy mieszkaniu, składanie mebli (IKEA itp)
Wiele zadań mogę wykonać kompleksowo, co daje Państwu gwarancję skuteczności i braku rozdrobnionej odpowiedzialności. Posiadam zespół 4-ech pracowników z szerokimi umiejętnościami. Zależy mi na Państwa komforcie i zadowoleniu
Prace wykonuje sumiennie, a przede wszystkim lubię cieszyc się z Wami wspaniałymi efektami mojej pracy. Lubię to co robie dlatego pracuje rzetelnie sumiennie i przede wszystkim dokładnie. Moi Klienci cenią tez moje doradztwo w wielu sprawach.

RmN Gd Opinie

Układanie płytek+2 usługi

Biały montaż

Instalacja wodna

28 października 2019

Ekipa fachowcow. Glazurnik - zagarmistrz - wyprowadzil mi pieknie kafle na scianie w sytuacji b.trudnej. Polecam calym sercem. Zadna z dotychczasowych lazienek nie wygladala tak fantastycznje.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pogotowie hydrauliczne
27 października 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont łazienki
22 października 2019

Zdecydowanie nie polecam!!! Bardzo elokwentny, kulturalny pan wziął ode mnie 1000 zł zaliczki i w ciągu dwóch tygodni pojawił się dwa razy. Po mojej rezygnacji z usług i prośbie o zwrot zaliczki, kontakt się urwał.
Sprawa w Sądzie i Prokuraturze.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Pani zrezygnowala z uslugi poniewaz dogadala sie z moim bylym wspolpracownikiem - glazurnikiem. Do niego tez poszla zaliczka i moje narzedzia. Na pewno bylem tam wiecej razy poniewaz sam wykonywalem prace przygotowawcze. Mimo utraty narzedzi i wynagrodzenia proponowalem Pani dokonczenie prac.

RmN GdWykonawca, Gdańsk

RmN GdWykonywane usługi

Złota rączka

Obszar wykonywania usług