Patryk Ludyga

Katowice, ŚląskieOnline 2 miesiące temu
10 lat doświadczenia
5.0

2 opinie

(od 2 klientów)

O mnie

Kompleksowo dostarczam wszystko co uzupełnia wideomarketing: obraz, dźwięk, światło i montaż. Jestem mobilny i potrafię dostosować się do budżetów. Doradzam i współpracuje z działami marketingu. Formaty: wywiady, podcasty, szkolenia, prezentacje, filmy korporacyjne, koncerty, wystąpienia, filmy sprzedażowe, rekrutacyjne, referencyjne. Wszystko co potrzebne do budowania wizerunku w sieci i osiągania celów marketingowych.

Opinie o "Patryk Ludyga" 2

5

2 opinie (od 2 klientów)

Jola

Pierwsze realizacje filmowe Patryka zobaczyłam u koleżanki fotografki i zachwyciły mnie lekkością i pomysłowością. Wspólnie mamy już za sobą dwie realizacje: wizytówkę mojej firmy Foto-Hollanda i reportaż z wystawy fotograficznej. Z obu jestem bardzo zadowolona. Patryk uważnie słucha, świetnie doradza, pracuje subtelnie, niezauważalnie, zawsze przygotowany i terminowy. Zrobił na mnie wrażenie już przy pierwszej wnikliwej rozmowie telefonicznej popartej potem emailem z propozycją planu filmu. Profesjonalista a do tego miły i pomicny człowiek.

PatrykWykonawca

06 maja 2021

Bardzo dziękuje Jolu. Uważam, że to samo mógłbym powiedzieć o twojej działalności. Wszystkiego dobrego !

Dawid

Współpraca z Patrykiem to przyjemność sama w sobie. Jego kreatywne pomysły bardzo przyspieszyły proces tworzenia naszego filmu reklamowego. Podczas dnia zdjęciowego widać było zaangażowanie i chęć stworzenia jak najlepszego produktu ze strony Patryka. Szczerze polecam tego artystę;)

PatrykWykonawca

06 maja 2021

Dawidzie, dziękuje za dobre słowa. Myślę, że jeszcze nie raz stworzymy coś fajnego. Pozdrawiam.

Usługi świadczone przez "Patryk Ludyga" 7

Cennik

    Brak cennika