Oceń wykonawcę

O mnie

Firma Robbo Professional została założona w 1996 roku.

Od początku swojej działalności podstawowym założeniem funkcjonowania firmy było zapewnienie Klientowi kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi informatycznej.

W naszej ofercie znajduje się najbardziej pełny wachlarz produktów i usług informatycznych - od komputerów i oprogramowania komputerowego znanych i liczących się na rynku producentów, po dostarczanie stałych łącz dostępowych do Internetu czy utrzymanie firmowych serwisów WWW i skrzynek pocztowych. Od 10 lat jesteśmy również operatorem telefonicznym.

Robbo Professional to zespół profesjonalistów, którzy zdobyli swoje doświadczenie przy wdrożeniach zarówno prostych systemów w małych firmach, jak i zaawansowanych rozwiązań informatycznych w średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Naszym celem jest dostarczanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań z zakresu szeroko pojętej technologii informatycznej, wspierającej procesy biznesowe. System informatyczny możemy stworzyć od podstaw lub zająć się unowocześnieniem i konserwacją istniejącego. Potrafimy doradzić naszym Klientom we wszelkich kwestiach związanych z ich zasobami informatycznymi. Wiemy, że najlepszym sposobem budowania efektywnej współpracy jest dostarczanie takich produktów i usług, które staną się dla naszych Klientów narzędziem optymalizacji ich sposobów działania i pomogą im się rozwijać. Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach żadna firma nie może sobie pozwolić na posiadanie niesprawnego systemu informatycznego.

Obszar wykonywania usług