Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuję usługi:
malowanie
tapetowanie
montaż paneli
montaż sztukaterii
i wiele innych.

Pracami wykończeniowymi zajmuje się od 20-tu lat.

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

21 sierpnia 2019

Nie polecam. Pan Robert od początku próbował przepchnąć swoje rozwiązania - w ogłoszeniu chciałem aby była położona tapeta z włókna szklanego, po przyjeździe Pan Robert stwierdził że tapeta z włókna szklanego jest zła (na plus że jakoś to argumentował). Po dogadaniu wszystkich szczegółów Pan Robert przyjechał do pracy - zobaczył tapetę którą kupiłem (z polecanej przez niego firmy) i stwierdził że tego nie położy i wyszedł. Wydałem na tapetę 1500 zł bez możliwości zwrotu, teraz muszę szukać nowego fachowca. Na pewno zwrócę teraz uwagę na to żeby nowy fachowiec wiedział od początku co oczekuje.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Klient kupił nie odpowiednią tapetę na stan jego ścian, nie polecam żadnej firmy. Odpowiedziałem tylko żeby pojechał na Bartycką, bo tam jest duży wybór. Na ten stan ścian, powiedziałem, żeby tapetą miała tłoczenia, a została zakupiona gładka ( wiadomo, że do takiej tapety ściany muszą być idealne). Klient nie słuchał tego co miał mówione podczas dwóch wcześniejszych spotkań. W dniu dzisiejszym powiedział, że słyszy o tym pierwszy raz. Nie polecam innym wykonawcą takich klientów, ponieważ to jest tylko marnowanie czasu, bo później się wybielają w komentarzach, że to nie z ich winy. Poświęciłem swój czas na oględziny i ustalenia w dwie niedziele ( bezpłatnie ).

Robert KubiczWykonawca, Warszawa

Malowanie i tapetowanie wnętrz

16 sierpnia 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

11 sierpnia 2019

Duży plus za terminowość, samo wykonanie na wysokim poziomie, bardzo czysto tak w trakcie, jak i po zakończeniu prac. Kilka dodatkowych prac (osadzenie nowych drzwiczek rewizyjnych, listwy przypodłogowe) we wcześniej umówionej cenie. Czasem trzeba było w kilku miejscach podpowiedzieć miejsca do zaszpachlowania, ale zostały one bez problemu poprawione. Bardzo miły kontakt. Mogę polecić każdemu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług