Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego

Szczecin, ZachodniopomorskieOnline 2 months ago
33 lata doświadczenia
Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego świadczy usługi od 1985 roku

Zaprojektuj z nami energooszczędne ogrzewanie i w przyszłym sezonie grzewczym płać mniejsze rachunki za ciepło w twoim domu.

Dlaczego już teraz warto pomyśleć o instalacji ogrzewania lub zamianie starego na energooszczędne promiennikowe Ecosun?

Projektując ogrzewanie dla Twojego domu dobieramy odpowiednie promienniki do każdego z pomieszczeń osobno - do tego potrzebujemy od Ciebie rzut mieszkania i kilku informacji o kondycji termicznej budynku. W zależności od wielkości pomieszczenia stosujemy w nim promiennik o konkretnej mocy np. do pokoju wielkości 13 m2 dobieramy promiennik Ecosun 650. Promiennik Ecosun 650 pobiera tylko 650 Watt na godzinę to trzy krotnie mniejsze zużycie energii w stosunku do innego ogrzewania elektrycznego które np. pobiera 1800 Watt to są twoje pierwsze oszczędności.

Do zainstalowanego promiennika niezbędny jest też regulator ciepła, który będzie sterował pracą promiennika za pomocą temperatury w pomieszczeniu - dzięki temu promiennik pracuje krótko tylko do wyznaczonej temperatury, dalej nie ma poboru prądu - to są twoje drugie oszczędności.

Kolejnymi oszczędnościami są koszty inwestycji w urządzenia - w porównaniu z instalacją ogrzewania gazowego, pieca opalowego czy pompy ciepła promienniki kosztują znacznie mniej.

Zalety promienników to niskie koszty inwestycji z późniejszymi niskimi kosztami eksploracji urządzeń skorzystaj z tego.

A do tego dajemy 10 lat gwarancji na nasze urządzenia.

Urządzenia dobieramy #bezpłatnie udostępniając je wraz z wyceną urządzeń. Dodatkowo przy zakupie promienników w lipcu na hasło "moje nowe #ogrzewanie Ecosun" udzielamy #rabat w wysokości 5% na nasze urządzenia.

Odwiedź nas w #Szczecin ul. Wojska Polskiego 89/2 lub na stronie www.promiennikiecosun.pl

Promienniki Ecosun to przewaga nad innym ogrzewaniem.

Firma ROTAL działa na rynku od 1979 roku. EcoDOM™ energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii, wyposażony w inteligentne i oszczędne urządzenia grzewcze jest doskonałym tego przykładem. Profesjonalizm zdobyty prze lata pracy pozwala nam na produkcję nowoczesnych urządzeń, bezobsługowych i praktycznie bezserwisowych, a przede wszystkim wyjątkowo bezpiecznych. Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy i doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność od początku jej istnienia w branży.

Zastosowanie:
Do dzisiaj funkcjonuje już w Polsce ponad 30 000 instalacji Promienników ECOSUN we wszelkich obiektach mieszkalnych i publicznych począwszy od mieszkań, domków, biur, restauracji, budynków użyteczności publicznej do budynków o dużej kubaturze, hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów kościołów, AgroEcosun szklarnie, hodowle.

Zalety promienników:
- panele Ecosun są energooszczędne a ich pobór mocy jest zdecydowanie niższy od innych urządzeń grzewczych ponieważ promiennik pobierając tylko 650 W ogrzewa aż 10-15m2 pomieszczenia
- to niskie koszty eksploatacyjne
- proste w konstrukcji i montażu
- łatwe w obsłudze współdziałają z regulatorem temperatury na którym w prosty sposób ustawisz oczekiwaną temperaturę a kiedy w pomieszczenie osiągnie wskazaną temperaturę promiennik wyłączy się – nie ma dalszego poboru prądu
- działają cicho, są estetyczne nie zajmują miejsca, montuje się je na suficie lub ścianach
- duży wybór urządzeń: poza standardowymi promienniki mogą być wykonane w różnych kolorach, kształtach a nawet w formie obrazów – ręcznie malowane przez naszych artystów malarzy jak i w formie promienników szklanych z grafiką, to design dopasowany indywidualnie do każdego wnętrza.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skonsultuj ze specjalistą jej dopasowanie do Twoich potrzeb.