Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Sławomir Kabza, Studio WITRYNA Design:

O mnie

Główne atuty to: jakość, solidność, rzetelność, doświadczenie, praca zespołowa, odpowiedzialność i techniczne przygotowanie.

Tworzymy wnętrza z myślą o ludzkich potrzebach. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów. Marzenia ubieramy w rzeczywisty obraz. Nasze pomysły są realistyczne i dostosowane do możliwości zarówno technicznych obiektu jak i możliwości budżetowych inwestorów.
fabryka WNĘTRZA Group to zespół ludzi, których łączą pasje, umiejętności i wiedza z zakresu budownictwa oraz architektury.

To zespół ludzi indywidualnie dobranych dla jednego celu opracowania i wykonania wnętrza odpowiadającego oczekiwaniom klientów. Zbiór indywidualności talentów i doświadczenia.

fabryka WNĘTRZA Group to zespół profesjonalistów w skład których wchodzą zarówno: architekci, inspektorzy nadzoru budowlanego, projektanci wnętrz, budowlańcy oraz instalatorzy instalacji hydraulicznych i elektrycznych jak również artyści plastycy, dekoratorzy, rzemieślnicy, stolarze a także meblarze

Sławomir Kabza, Studio WITRYNA DesignWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług