Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam oferuję Państwu usługi transportowe oraz przeprowadzki na terenie całego kraju oraz zagraniczne. Pracujemy 24/7 Auto typu bus. Wszystko starannie zabezpieczone. Ceny zaczynają się od 50 /h i są ustalane indywidualnie. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Zajmujemy się również remontem domów i mieszkań.

Opinie

Przeprowadzki

9 lipca 2019

Wszystko solidnie i starannie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Przeprowadzki

8 lipca 2019

Transport wykonany w terminie, za przystępna cenę. Mimo, iż wykonawca wiedział co jest do zabrania, ponieważ para była wcześniej na oględzinach NIE ZMIEŚCIŁ wszystkiego do auta! Musieliśmy dodatkowo robić jeszcze 2 kursy Poznań-Warszawa. Ponadto para świadczy pomoc w przeprowadzce... mąż z teściem w dużej mierze dźwigali meble... oprócz tego jeden mebel został uszkodzony, mianowicie fornir od bufetu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Przy wejściu do mieszkania chcieliśmy zacząć od Pralki . Mąż powiedział że zmiana planów i pralka zostaje . Owszem byliśmy na oględzinach i od razu było stwierdzone ze szafa powinna być rozmontowana ze względu na ciężkie wylamanie się na klatce schodowej jak i na jej wielkość. Szafa zajęła pół busa gdzie mamy zdjęcia zaladowanego busa. Państwo bardzo byli uparci żeby pojechała w całości . Uprzedzilam że przez to będzie ciężko zmieścić wszystko w busa . Pan powiedział że nie ma klopotu Państwo mniejsze rzeczy autami zabierzecie . Na 2 raz może więcej współpracy a będzie dobrze dla obu stron ;) Pozdrawiam Serdecznie

Transport PrzeprowadzkiWykonawca, Warszawa

Przeprowadzki

8 lipca 2019

Polecam firmę przewozową-doskonała jakość usług

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług