Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Damian Czajkowski, Bahar:

O mnie

Bahar jest firmą świadczącą usługi budowlane, wykończeniowe i remontowe.
Zajmujemy się tym od 2008 roku i zdobyliśmy wiedzę, pozwalającą nam realizować każde zlecenie w sposób kompleksowy i profesjonalny. Aby zachować wysoki standard usługi, na równi z jakością prac, dbamy o dobrą komunikację z inwestorem, pomagamy w podejmowaniu trudnych decyzji. Rozumiemy, że aby dobrze funkcjonować na rynku potrzebna jest zwykła uczciwość.
Oferujemy pełen zakres usług, począwszy od prac budowlanych, instalacyjnych, aż po dekoracyjne malowanie czy montaż mebli. O świetnym efekcie wizualnym, nie zawsze decyduje użycie drogich materiałów. Często wystarczy dobry pomysł, odpowiednie zestawienie elementów – my to wiemy!

Zakres usług
- układanie glazury, terakoty, gres, mozaika
- podwieszane sufity, zabudowy G-K
- montaż drzwi, okien
- montaż białej armatury ( baterie, natryski, muszla WC, brodzik itp.)
- gładzie gipsowe, sztablatura
- malowanie
- remont łazienki od A do Z
- remont kuchni ( pomoc przy zmianach do projektu, lub pomoc w zagospodarowaniu kuchni itp.)

Doradzamy w doborze materiałów, a także w zakresie rozwiązań technicznych, zapewniamy transport. Rozumiemy, że inwestor pragnie czuć się bezpieczny, dlatego przy współpracy posługujemy się umową, zawierającą gwarancję wykonawczą oraz termin zakończenia prac. W trakcie naszych działań tworzymy dokumentację, którą po zakończeniu współpracy przekazujemy inwestorowi. W końcu nie jeden remont człowiek w życiu przechodzi :)


Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

Damian Czajkowski, BaharWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług