Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuje pełen wachlarz usług związanych z remontem i urządzaniem wnętrz (szpachlowanie, malowanie, glazurnictwo, zabodowy oraz wykonczenia plytami gk, tynki, plyty gliniane,  i wiele innych). Czuje wielką odpowiedzialność przed moim  klientem za jakość powierzonych mi projektów.

Kompleksowe i  generalne remonty mieszkań lub domów, jak i pozornie kosmetyczne zmiany w prywatnej przestrzeni mieszkalnej

Nie boje się trudnych wyzwań. Jestem konsekwentny w dążeniu do realizacji wyznaczonych zadań. Moją pracę wykonuje rzetelnie i terminowo. Zapewniam wysoką jakość usług poprzez regularne doskonalenie umiejętności i pogłębianie specjalistycznej wiedzy. Poszukuje i testuje nowe narzędzia i metody pracy, które mają na celu dalsze usprawnianie wykonywania moich  usług. Monitoruje rynek materiałów budowlanych i sprawdzam nowe technologie -
wszystko po to, by zaproponować Państwu rozwiązania najlepiej dopasowane do jego potrzeb  oczekiwań i budżetu. W ramach współpracy gwarantuje fachowe doradztwo oraz stały kontakt z Klientem.

Wystawiam faktury vat,Serdecznie zapraszam do współpracy

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Sufit i ścianki działowe

4 listopada 2018

Solidny, rzetelny i dokładny. Polecam tego wykonawcę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adaptacja poddasza

4 listopada 2018

Bardzo dobry i solidny fachowiec. Szybko i konkretnie. Polecam godny zaufania wykonawca.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług