Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Sebastian Chmiel, SCH MAX-PROFI:

O mnie

Oferuje pełen wachlarz usług związanych z remontem i urządzaniem wnętrz (szpachlowanie, malowanie, glazurnictwo, zabodowy oraz wykonczenia plytami gk, tynki, plyty gliniane,  i wiele innych). Czuje wielką odpowiedzialność przed moim  klientem za jakość powierzonych mi projektów.

Kompleksowe i  generalne remonty mieszkań lub domów, jak i pozornie kosmetyczne zmiany w prywatnej przestrzeni mieszkalnej

Nie boje się trudnych wyzwań. Jestem konsekwentny w dążeniu do realizacji wyznaczonych zadań. Moją pracę wykonuje rzetelnie i terminowo. Zapewniam wysoką jakość usług poprzez regularne doskonalenie umiejętności i pogłębianie specjalistycznej wiedzy. Poszukuje i testuje nowe narzędzia i metody pracy, które mają na celu dalsze usprawnianie wykonywania moich  usług. Monitoruje rynek materiałów budowlanych i sprawdzam nowe technologie -
wszystko po to, by zaproponować Państwu rozwiązania najlepiej dopasowane do jego potrzeb  oczekiwań i budżetu. W ramach współpracy gwarantuje fachowe doradztwo oraz stały kontakt z Klientem.

Wystawiam faktury vat,Serdecznie zapraszam do współpracy

Sebastian Chmiel, SCH MAX-PROFI Opinie

Usługi remontowe+2 usługi

Układanie płytek

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

22 października 2019

Super wykonawca, remont łazienki oraz kuchni odbył się bez awaryjnie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe
23 sierpnia 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Konstrukcje kartonowo-gipsowe
4 listopada 2018

Solidny, rzetelny i dokładny. Polecam tego wykonawcę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Sebastian Chmiel, SCH MAX-PROFIWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług