Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Trochę o mojej pracy:
Doświadczenie w w wykonywaniu gładzi oraz malowania zdobyłem budowałem pracując rok w usługach budowlanych oraz od ponad dwóch lat działam indywidualnie, sukcesywnie zaspokajając potrzeby moich klientów. Wykonuję usługi, w których mam pewność, że mogę dać 100% gwarancji na najwyższą jakość.
Wykonuję swoją pracę korzystając z najnowszych rozwiązań i narzędzi, dzięki czemu, wykonanie i dotarcie gładzi jest praktycznie bezpyłowe.
Wykonując zlecenie staram się całkowicie odciążyć klienta od przymusu zakupów materiałów. Mieszkania po swojej pracy oddaje zawsze czyste i gotowe do użytkowania, jak na zdjęciach.

Wykonuję usługi:
-malarskie
-szpachlowania i gipsowania ścian
-obsadzania narożników
-spoinowanie płyt gk
-zrywanie starych powłok malarskich
-skręcanie mebli IKEA


Dla zainteresowanych wyceną:
Ciężko jednoznacznie ocenić stawkę wykonania usługi telefonicznie, wpływa na to wiele czynników: metraż, podłoże, umeblowanie, czas przygotowania i wiele innych czynników. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie na miejscu.

Dlatego warto zadzwonić i porozmawiać a najlepiej umówić się na wycenę :)

Jeśli jesteś zainteresowany, przeczytaj opinie o mojej pracy w niezależnym serwisie: https://fixly.pl/profil/sebastian-stepien-2

Pozdrawiam
Sebastian

Działam na terenie Wrocławia oraz okoliczne miejscowości.

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

10 kwietnia 2019

Pan Sebastian jest godny polecenia ze względu na: prace wykonane w terminie, bardzo solidnie i czysto, po malowaniu pokoje oddaje na gotowo wysprzątane do wstawiania mebli. Przygotowanie do malowania bardzo dobre, my tylko kupiliśmy farby. Doradzi ile litrów kupić i jakiej farby. Widać, że ma doświadczenie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

5 marca 2019

Szybko, sprawnie i na temat. Bardzo polecam wykonawcę

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

1 lutego 2019

Super facet, bardzo dokładnie robi. świetna robota.dziekuje bardzo

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług