Skontaktuj się z Sławomir Miłto, SEMPRI:

O mnie

SEMPRI
Solidnie, rzetelnie, skutecznie!

Wybraliśmy innowacyjne technologie budowlane, które zapewniają komfort dla pokoleń. Zastosowanie technologii budowy i izolacji poliuretanowych wniosło do budownictwa wyjątkowe połączenie skuteczności, trwałości parametrów i korzyści dla inwestorów. Solidnie, rzetelnie skutecznie – w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz wysokiej jakości wyposażenie. Tak wygląda współpraca z naszą firmą!

Nowoczesne materiały i technologie

Zwróceni ku nowoczesnej sztuce budowlanej, promujemy i wykorzystujemy najnowsze technologie oraz materiały stosowane we współczesnym budownictwie. Budowa domów w lekkiej technologii SIP oraz usługi ociepleń natryskowych pianką PUR daje nowe możliwości optymalizacji kosztów budowy i eksploatacji budynków mieszkalnych.

Doradztwo i wycena

Do zagadnień podchodzimy kompleksowo bo tak być powinno. Pomagamy w wyborze najlepszych dostępnych materiałów, zawsze proponujemy alternatywne rozwiązania. Przyjeżdżamy na wstępne oględziny, dokonujemy pomiarów i oceny technicznej.

Gwarancja jakości

Wybierając usługi firmy SEMPRI masz pewność i gwarancję, że montaż zostanie wykonany starannie przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wykonawców.

Sławomir Miłto, SEMPRIWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług