Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma oferuje kompleksowe roboty z wykończenia wnętrz: - łazienka pod klucz (montaż oraz zabudowa geberitu, układanie nowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej, montaż odpływów prysznicowych, montaż wanny, kabin prysznicowych); - gładzie; - ściany g/k: - podłoga (płytki, panele, drewniana deska): - montaż drzwi; - sufity podwieszane; - sufity napinane; - dekoracyjne oświetlenie tasmą led; - przeróbka elektryki; - montaż lamp, kinkietów; - różne rodzaje zabudowy z płyty g/k; - malowanie; - montaż, składanie mebli (ikea i t.p.), dopasowanie blatów, montaż zlewu, kuchenki, piekarnika, lodówki wbudowaną; - i wiele, wiele innego. Wykonanie robót według projektów. Są polecenie wielu klientów. Wycena bezpłatnie. Gwarancja na wykonane roboty. Więcej zdjęcie elektronicznie.

Opinie

Usługi remontowe

8 lutego 2019

Miła profesjonalna obsługa pana ładnie wykonana łazienka.
Gorąco polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

29 grudnia 2018

Mogę szczerze polecić usługi remontowe jakie oferuje Serhii - bardzo dobra jakość w dobrej cenie. Moje mieszkanie, 60m2 z rynku wtórnego po odremontowaniu wygląda jak nowe. Bardzo spodobało mi się pozytywne nastawienie do pracy, kreatywność i świeże spojrzenie. Mieszkanie wymagało sporo wysiłku (5 piętro bez windy), krzywe ściany, sufity i podłogi, wynoszenie sporej ilości gruzu etc.,zrobione bez zbędnego narzekania. Cenię też, że Serhii nie zakładał, że jego pomysł na zrobienie czegoś jest najlepszy - pyta o zdanie, podpowiada, przedstawia opcje. Współpraca z nim układała się świetnie, bo wiedziałam czego chcę i miałam pomysł na mieszkanie, z kolei Serhii ma sporo doświadczenia i chętnie doradzi fajne rozwiązania. Potrafi wiele - od gładzi na ścianach, rigipsy, malowania, kładzenia paneli/desek podłogowych, elektryka, hydraulika, glazurnictwo, po pomoc przy składaniu mebli. Wyszło super i na pewno będę jeszcze korzystała z jego pomocy w przyszłości!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie paneli i parkietu

24 grudnia 2018

Bardzo dobre i profesjonalne usługi ,bardzo dobry kontakt :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług