Skontaktuj się z Serhii Mavrodiiev, Weles:

O mnie

Firma oferuje kompleksowe roboty z wykończenia wnętrz: - łazienka pod klucz (montaż oraz zabudowa geberitu, układanie nowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej, montaż odpływów prysznicowych, montaż wanny, kabin prysznicowych); - gładzie; - ściany g/k: - podłoga (płytki, panele, drewniana deska): - montaż drzwi; - sufity podwieszane; - sufity napinane; - dekoracyjne oświetlenie tasmą led; - przeróbka elektryki; - montaż lamp, kinkietów; - różne rodzaje zabudowy z płyty g/k; - malowanie; - montaż, składanie mebli (ikea i t.p.), dopasowanie blatów, montaż zlewu, kuchenki, piekarnika, lodówki wbudowaną; - i wiele, wiele innego. Wykonanie robót według projektów. Są polecenie wielu klientów. Wycena bezpłatnie. Gwarancja na wykonane roboty. Więcej zdjęcie elektronicznie.

Serhii Mavrodiiev, Weles – 21 opinii (od 15 klientów)

Budowa schodów wewnętrznych+1 usługa

Układanie płytek podłogowych

28 czerwca 2020

nie kontaktuje się z klientami co się okazała nieprawdą bo wykonywali normalnie zlecenia. Generalnie efekt jego pracy jest tak: mamy dziure w elewacji domu. Podłoga w salonie została położona tak że miedzy podłozem a gresem są 2 cm szpary bez kleju co skutkuje pękaniem kafli oraz skrzypieniem. Zniszczono nam kafle w łazience. Z kaloryferów oraz kranów kapie woda ponieważ są żle zamontowane. Elektryke kład chłopak który wcześniej pracował w Mcdonaldzie. Zostawiono po sobie kompletny syf nie zabezpieczając wykonanych wcześniej prac.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Wykończenie wnętrz+1 usługa

Wykończenie domu

28 czerwca 2020

UWAŻAJCIE NA NICH! My również korzystaliśmy z usług firmy Wales i jesteśmy bardzo niezadowoleni z jakości wykonanej pracy jak i sposobu w jaki zostaliśmy potraktowani. Również uszkodzono nam kilka rzeczy i w podobny sposób zakamuflowano. Odpływ liniowy wykonano w taki sposób że woda stoi w rogu, a instalacja woda tak podłaczona że zalało nam łazienke a woda wypływała po elewacji przed domem. Sciana na zewnatrz zaczeła puchnąć . Właściciel firmy obiecał że wszystko zostanie zaprawione, ale kontakt się z nim urwał. Najpierw nie odbierał telefonów, póżniej napisał smsa że w trakcie pandemi jego

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
5 października 2019

Dzisiaj zobaczyłam to w łazience... ciekawe, czy dużo jeszcze rzeczy zostały nam zepsute?

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Serhii Mavrodiiev, WelesWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług