Piotr B, SEVENCOMP

Poznań, WielkopolskieOnline 2 lata temu

O mnie

Firma SevenComp aktywna na rynku od 2006 roku zajmuje się szeroko pojętym zagadnieniem dotyczącym branży IT oraz systemów alarmowych i monitoringu.

Nasz dział informatyczny to wykwalifikowani specjaliści, którzy nie znają słowa niemożliwe. Rozwiążą każdy problem związany z infrastrukturą IT.
- Projektujemy strony WWW zgodnie z najnowszymi trendami i standardami technicznymi.
- Tworzymy aplikacje internetowe i mobilne
- Tworzymy i dostarczamy systemy zleceń, rejestratory czasu pracy i kontrolery dostępu nawet dla wielkich przedsiębiorstw. Zapewniamy realizację od analizy, przez zaproponowanie odpowiednich rozwiązań oraz odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, po wdrożenie i serwis.
- Posiadamy doświadczenie i uprawnienia w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów zabezpieczeń, alarmów i monitoringu niezależnie od powierzchni obiektu. Optymalizujemy rozwiązania zgodnie z potrzebami naszych klientów.
- oferujemy zakup i montaż tablic interaktywnych, które są nowoczesnymi rozwiązaniami dla biznesu m.in. podczas prezentacji.


Każdego Klienta traktujemy indywidualnie niezależnie czy jest to prywatna osoba czy duża firma. Dążymy do rozstrzygnięcia problemów i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania aby Państwo byli zawsze zadowoleni.

Z chęcią zajmiemy się nietypowymi projektami i omówimy Państwa problem.

SIEDZIBA GŁÓWNA
SWARZĘDZ
www.sevencomp.pl
ul. Grudzińskiego 50
62-020 Swarzędz

Opinie o "SEVENCOMP"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "SEVENCOMP" 16

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika