Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Seweryn Jurasz, Parbatt:

O mnie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i działalnością naszej firmy.W latach 2007-2017 świadczyliśmy usługi na terenie Niemiec,dziesięcioletnia praktyka za granicą wpływa pozytywnie na jakość wykonywanych przez nas usług .Obecnie Firma działa na terenie Poznania .Wykonujemy i specjalizujemy się wyłącznie w suchej zabudowie.To wyróżnia nas na tle innych firm, robimy to co potrafimy najlepiej.

- Adaptacje/Zabudowa poddaszy z płyt K-G
- Podwieszane sufity i ścianki działowe z płyt K-G
- Szpachlowanie/Gipsowanie i malowanie
- Izolacja pianą PUR

Współpracujemy z Firmą KRA-B która wykonuje izolacje metodą natrysku piany poliuretanowej. To pozwala nam na kompleksowe wykonanie prac związane z zabudową poddasza.

Posiadamy certyfikat RIGIPS saint-gobain z zakresu.

- Systemy Suchej Zabudowy RIGIPS
- Oferty i doboru produktowego
- Technik wykonywania
- Błędów montażowych

Seweryn Jurasz, Parbatt Opinie

Montaż sufitu podwieszanego
12 kwietnia 2019

Sufit wykonany perfekcyjnie, wszystko zgodnie z ustaleniami. Szybki i profesjonalny montaż z najwyższą dbałością o szczegóły.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Adaptacja poddasza
16 stycznia 2019

Pana Seweryna zatrudniłem z polecenia kolegi, w tych czasach ciężko o dobrego fachowca. Muszę przyznać iż praca została wykonana rzetelnie, efekt końcowy przerósł moje oczekiwania i z czystym sumieniem mogę polecić dalej. Pozdrawiam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż sufitu podwieszanego
8 stycznia 2019

Pełen profesjonalizm i bardzo wysoki standard usług. Zarówno poddasze jak i podwieszane sufity zostały wykonane powyżej oczekiwań nie wspominając o wysokiej kulturze osobistej. Gorąco i zdecydowanie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Seweryn Jurasz, ParbattWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Montaż i naprawa

Obszar wykonywania usług