Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Bartłomiej Dowlaszewicz, PHU C.N.O.:

O mnie

Jako dostawca rozwiązań okiennych szczególną uwagę poświęcamy jakości dostarczanych produktów. Stolarka otworowa musi być funkcjonalna oraz wytrzymała, ale może też podkreślać charakter budynku, dodawać mu urody.

Na każdym etapie współpracy, oferujemy rzetelne doradztwo dotyczące naszych produktów oraz ich montażu. Na Państwa życzenie, spotykamy się w miejscu inwestycji w celu omówienia kwestii montażowych oraz możliwości zastosowania konkretnych rozwiązań. Usługa jest całkowicie niezobowiązująca. Godziny spotkań dostosowujemy do wskazanych przez inwestora.

Firma została założona w 2014 roku, jesteśmy już dobrze znaną marką na rynku i posiadamy solidne filary do dalszego rozwoju. Nasze grupy montażowe jak i dział zamówień posiadają wszelkie kwalifikacje by wykonywać jak najlepiej swoją pracę.

Co Nas wyróżnia na tle innych firm to najważniejszy etap naszej współpracy to montaż. Nawet najlepsze okna na rynku tracą swoje właściwości, gdy źle je osadzić. Montażyści są także wizytówką naszej firmy. Ich towarzystwo będzie tylko przyjemnością. Oraz to, że współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Okna to produkt wieloskładowy. Jego elementy takie jak profile, pakiety szybowe czy okucia muszą ze sobą współgrać. Dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań.

Bartłomiej Dowlaszewicz, PHU C.N.O.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług