Skontaktuj się z Sławomir Mićków:

O mnie

Witam, wykonujemy usługi remontowo-budowlane, mamy duże doświadczenie w glazurnictwie i gwarantujemy wykonanie usługi profesjonalnie a na wykonane prace firma udziela dwuletniej gwarancji.

Sławomir Mićków – 2 opinie (od 2 klientów)

Remont mieszkania
26 listopada 2018

Ostrzegam przed Sławomirem Mićków !!!
Pan fachowiec zapewniał mnie, że świadczy usługi na najwyższym poziomie. Niestety po wykonaniu usługi okazało się, że pan fachowiec nie ma pojęcia o sztuce budowlanej. Sposób wykonania pracy przedstawią załączone zdjęcia. Na sugestie klienta, że coś jest źle wykonane twierdzi, że tak ma być lub inaczej się nie da. Pan fachowiec po zakończeniu pracy i odbiorze pieniędzy poinformował mnie, że nie ma firmy i nie wystawi mi rachunku, a umowę podarł na moich oczach. Za swoją nierzetelność i wykorzystanie mojej sytuacji zdrowotnej, która uniemożliwiła mi kontrolę wykonanej pracy odpowie przed sądem.
Jeszcze raz Państwa ostrzegam!

Maria

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Prace wykonaliśmy zgodnie z ustaleniami i w terminie problem powstał w momencie gdy chciała nas Pani oszukać ale się to Pani nie udało, spisaliśmy umowę , ja prowadzę działalność gospodarczą co widać na profilu (można to sprawdzić) więc nie jestem anonimowy tak jak Pani. Od kilku miesięcy straszy nas Pani sądem , jak jest Pani pewna swych racji to czemu zwleka. To ja za te kłamstwa z Pani strony podam Panią do sądu i będę domagał się na cele DOBROCZYNNE zadośćuczynienia.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANAWykonawca, Kraków
Układanie płytek
11 sierpnia 2018

Bardzo dobrze wykonane,dokładnie i ze smakiem,dopracowany każdy szczegół.Jestem bardzo zadowolony.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Sławomir MićkówWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług