Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Meble Sonoma dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Realizujemy zamówienia zarówno na pojedyncze meble, jak i na kompletne zabudowy. Naszym priorytetem jest niepowtarzalność połączona z funkcjonalnością oraz estetyką. Nasze aranżacje dostosowujemy do wszelkich wnętrz i pomieszczeń użytkowych dzięki czemu zyskujemy możliwość zastosowania niestandardowych rozwiązań dobranych dokładnie do potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników.

W projektowaniu bierzemy pod uwagę wszelkie oczekiwania i sugestie naszych klientów. Gwarantujemy wysoka jakość materiałów w zastosowaniu z nowoczesną technologią oraz ich stosunkowo niską ceną.Oferujemy meble na wymiar:

kuchenne
łazienkowe
garderoby
zabudowy wnęk / szafy
biurowe
warsztatowe
pokojoweŚwiadczymy także usługi monterskie (montaż sprzętu AGD, skręcanie gotowych mebli, układanie paneli)Pomiar oraz wycena GRATIS

Opinie

Meble na wymiar

13 maja 2019

Pełen profesjonalizm, wykonanie zgodne z zamówieniem. Będę korzystać w przyszłości z usług Pana Sebastiana. Pozdrawiam także resztę ekipy montażowej. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble na wymiar

31 marca 2019

Bardzo dobry kontakt z klientem,profesjonalnie wykonane meble do salonu i przedpokoju,wszystko zgodnie z ustaleniami,panowie po sobie posprzątali,nic do zarzucenia.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Szafy na wymiar

27 marca 2019

Polecam wykonawcę, dziękuję za współpracę

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług