Skontaktuj się z Sebastian Zieliński, Sonoma Meble:

O mnie

Meble Sonoma dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Realizujemy zamówienia zarówno na pojedyncze meble, jak i na kompletne zabudowy. Naszym priorytetem jest niepowtarzalność połączona z funkcjonalnością oraz estetyką. Nasze aranżacje dostosowujemy do wszelkich wnętrz i pomieszczeń użytkowych dzięki czemu zyskujemy możliwość zastosowania niestandardowych rozwiązań dobranych dokładnie do potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników.

W projektowaniu bierzemy pod uwagę wszelkie oczekiwania i sugestie naszych klientów. Gwarantujemy wysoka jakość materiałów w zastosowaniu z nowoczesną technologią oraz ich stosunkowo niską ceną.Oferujemy meble na wymiar:

kuchenne
łazienkowe
garderoby
zabudowy wnęk / szafy
biurowe
warsztatowe
pokojoweŚwiadczymy także usługi monterskie (montaż sprzętu AGD, skręcanie gotowych mebli, układanie paneli)Pomiar oraz wycena GRATIS

Sebastian Zieliński, Sonoma Meble – 9 opinii (od 9 klientów)

Meble na wymiar
30 września 2019

Świetne wykonanie, fachowe podejście i nastawienie na zadowolenie klienta. Do tego realne terminy i naprawdę wysoka jakość usługi. Zleciłam zabudowę istniejącej szafy plus dorobienie szuflad. Szuflady okazały się wyzwaniem ze względu na brak poziomów i pionów w starej szafie. Pan Sebastian poradził sobie z tym doskonale a efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
13 maja 2019

Pełen profesjonalizm, wykonanie zgodne z zamówieniem. Będę korzystać w przyszłości z usług Pana Sebastiana. Pozdrawiam także resztę ekipy montażowej. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
31 marca 2019

Bardzo dobry kontakt z klientem,profesjonalnie wykonane meble do salonu i przedpokoju,wszystko zgodnie z ustaleniami,panowie po sobie posprzątali,nic do zarzucenia.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Sebastian Zieliński, Sonoma MebleWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług