Spółdzielnia Socjalna MULTIKOMPLEKS

3.7
Poznań, WielkopolskieOnline 4 hours ago
2 lata doświadczenia
Spółdzielnia Socjalna MULTIKOMPLEKS świadczy usługi od 2016 roku
3 opinie
3.7
3 opinie

"Wszystko w porządku. Dobrze, terminowo i za wcześniej uzgodnioną cenę."

Kasia

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług remontowych i wykończeniowych. Na swoje usługi udzielamy gwarancji.

Spółdzielnia Socjalna MULTIKOMPLEKS zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem mieszkań, domów, biur i obiektów przemysłowych.
Porządkujemy tereny zielone. Dbamy o każdy ogród i działkę.

Spółdzielnia świadczy również usługi z zakresu szeroko rozumianych prac remontowo - wykończeniowych, tj. szpachlowanie, malowanie, układanie paneli, glazury i terakoty, tapetowanie, zabudowy z płyt G-K.

Spółdzielnia została założona w czerwcu 2017 r. i jako nowe przedsięwzięcie korzysta z kilkuletniego doświadczenia swoich spółdzielców. Dzięki temu posiadamy szereg stałych klientów, którzy w przeszłości zaufali naszym obecnym pracownikom.
Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Działamy na terenie powiatu poznańskiego i najbliższych okolic oraz powiatu białostockiego. Gwarantujemy solidne wykonanie każdego zlecenia oraz atrakcyjne warunki współpracy.
Jesteśmy rzetelnym i poważnym wykonawcą szeregu usług dla klientów biznesowych i osób fizycznych. Współpracując z nami wspierasz polską przedsiębiorczość prospołeczną.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo by poznać pełną ofertę.

3 opinie

Malowanie ścian

September 19, 2018
Wszystko w porządku. Dobrze, terminowo i za wcześniej uzgodnioną cenę.
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie płytek

June 25, 2018
Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Zleciłam tej firmie remont tarasu! Szefowie wydaje się, że mają pojęcie o branży, jednak przysyłają pracowników, którzy bladego pojęcia nie mają jak kłaść płytki!!!Pracownik po prawie dwóch tygodniach męki stwierdził, że nie położy cokołów, bo nie umie i jutro przyjedzie ktoś inny kto dokończy. Kolejny Pan niestety też nie wiedział jak zabrać się do pracy!!! Ostatecznie znajomy glazurnik musiał dokończyć nasz taras! W dodatku połowa płytek była do poprawki, ponieważ zostały one nierówno ułożone! Z dala od takich fachowców!
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Sprzątanie domu / mieszkania

March 30, 2018
Doskonały!
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.