Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmujemy się malowaniem prywatnych mieszkań i domów, firm, biurowców oraz obszarów wielkopowierzchniowych, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Dokładnie wykończymy eleganckie wnętrza Państwa domów, a także profesjonalnie pomalujemy powierzchnie z zewnątrz. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do estetyki, dlatego przed rozpoczęciem naszej pracy zabezpieczamy podłogi, meble, okna, aby farba nie dostała się w niepożądane miejsce. Korzystamy z farb najwyższej jakości, aby zapewnić Państwu trwały i piękny efekt wykończenia.

Specjalizujemy się w malowaniu tradycyjnym za pomocą pędzla/wałka, jak i natryskowym, przy użyciu agregatów natryskowych. Malowanie natryskowe polega na natryskiwaniu farby na powierzchnię pod odpowiednim ciśnieniem. Zalety malowania natryskowego, to przede wszystkim szybkość, mniejsze zużycie farby oraz wysoki standard. Dobierzemy dogodną metodę, tak aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Postaw na profesjonalizm i kompleksowość usług - wybierz nas!

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług