Skontaktuj się z Stan Malek:

O mnie

Jestem hydraulikiem z wieloletnią praktyką.
Remontuję mieszkania.
Projektuję i wykonuję instalacje CO, wodną i kanalizacyjną.
Montuję urządzenia sanitarne, kabiny prysznicowe.
Świadczę inne usługi. Usuwam awarie.
Solidnie i rzetelnie.
Zapraszam do kontaktu.

Stan Malek – 3 opinie (od 3 klientów)

Pogotowie hydrauliczne
20 stycznia 2019

Fachowiec pierwsza klasa. Szybko sprawnie i porządnie. Pan Stanisław miał do wykonania u mnie kilka prac, m.in. wymienić syfon, podłączyć pralkę i wymienić kaloryfer. Jestem bardzo zadowolona. Potrafi doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie. A poza tym bardzo sympatyczny i komunikatywny człowiek. Zamierzam skorzystać jeszcze z jego usług. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż kabiny prysznicowej
20 stycznia 2019

U mnie Pan Stanisław miał wykonać instalację hydrauliczna w łazience i toalecie. Praca wymagała pomysłowości, bo mam nietypowe rozwiązanie. Z zadania wywiązał się pierwszorzędnie. Pojawił się następnego dnia od kontaktu. Materiały zakupił sam, z paragonów rozliczył się jak należy. Pan Stanisław to bardzo sympatyczny człowiek. Pozostawił po sobie porządek i dobre wrażenie. Cena nie odbiega od standardów. Polecam bardzo.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
4 października 2018

Pan Stanislaw jest bardzo rzetelnym, SŁOWNYM i TERMINOWYM fachowcem i zawsze próbuje znaleźć najoptymalniejsze rozwiązanie uwzględniając trwałość/solidność, jakość oraz kwestie finansowe. Usługi Pana Stanisława są bardzo przystępne cenowo (mam niemale doswiadczenie jako klient) i gwarantuje najwyzsza jakosc. Osobiście jest najlepszym hydraulikiem jakiego znam, ale tez bardzo odpowiedzialnie zarządza swoją ekipą i dowozi kompleksowe remonty na czas. Ma swoj sprzet, wszystko, nic nie trzeba mu dowozic jak sie chce, moze byc totalnie 'bezobslugowy' i 'samowystarczalny', na taka opcje zdecydowalem sie ja, gdyz czasowo nie moge sobie pozwolic na aranzowanie poszczegolnych elementow. Na wszystko dostalem paragon, fakture, PELNE ZAUFANIE! Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Stan MalekWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług