Oceń wykonawcę

O mnie

Profesjonalne remonty, wykończenia wnętrz

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia z zakresu remontów domów i mieszkań. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wszelkimi normami i oczekiwaniami naszych Klientów.

Powierzone nam prace budowlane realizujemy solidnie, sprawnie, w możliwie jak najkrótszym czasie. Chętnie służymy pomocą w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie będą atrakcyjne wizualnie. Naszym nadrzędnym celem jest spełnienie wymagań Klienta poprzez zastosowanie skutecznych, estetycznych i trwałych rozwiązań. Pracujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i marzenia naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt zapewniają usługi najwyższej jakości. Proponujemy Państwu rozsądne ceny!

Pomoc w remoncie i aranżacji

Wykonanie sufitów podwieszanych czy ścian działowych wymaga od wykonawcy nie tylko doświadczenia, lecz również wszechstronnej wiedzy. Znajomość najnowszych rozwiązań i nowinek budowlanych to nasz największy atut. Współpracując z firmą Stan-Bud mają Państwo gwarancję zadowolenia przez długie lata. Zapraszamy do współpracy nie tylko Klientów z Białegostoku, lecz również wszystkich z województwa podlaskiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, by uzgodnić termin spotkania w dogodnym dla Ciebie terminie
Wraz z usługą remontu mieszkań nasz dekorator pomoże tez w wystroju wnętrz oraz wykona tę usługę [np. dekoracja okien -firany zasłony rolety rzymskie itp] zapraszamy

Wykonywane usługi

Opinie

Układanie płytek podłogowych

14 listopada 2018

Świetna firma, realizacja przebiegła rzetelnie, sprawnie, szybko i przyjemnie. Polecam współprace z Panem S. Dąbrowskim.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług