Oceń wykonawcę

O mnie

Witam, jako Pracownia Architektoniczna oferuję usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz.
Wykonuję projekty mieszkań oraz pomieszczeń użytku publicznego (np. biur, restauracji, itp.) jak również home staging ( przygotowanie mieszkań do sprzedaży i wynajmu)
W skład projektu wchodzi: rzut z wymiarowaniem, kłady ścian, tzw. rysunki wykonawcze oraz wizualizacje 3D, linki i namiary na konkretne przedmioty i wykładziny wykorzystane w wizualizacjach.
Ofertę dostosowuję do potrzeb indywidualnego klienta. Współpracuję z wieloma prestiżowymi firmami branży wnętrzarskiej.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do wyceny Twojego wnętrza, gwarantuję satysfakcjonujące ceny.
Więcej moich prac na stronie
https://www.facebook.com/STUDIO-ADAPT-Pracownia-Architektury-Użytkowej-1724062927808394/
Licencjonowany architekt wnętrz wydziału artystycznego Poznańskiej uczelni WSUS. Architekturę traktuję jako sztukę kształtowania przestrzeni. Zdarza mi się również projektować meble. Najbliższe memu sercu są nowoczesne, interesujące, a zarazem funkcjonalne wnętrza. Tworząc indywidualne projekty mam na względzie przede wszystkim satysfakcje klientów. Wnętrza dedykowane nie tylko podnoszą wartość nieruchomości ale też są niepowtarzalne oraz efektowne.Świetnie odnajduję się w każdym stylu od nowoczesnego minimalizmu po skandynawski, czy prowansalski.
Masz wybrane meble a nie wiesz jak będą się prezentować w nowym pomieszczeni? Interesują Cię materiały ale nie wiesz czy będą pasować do wnętrza lub nie masz pomysłu na ich wykorzystanie? Sprawdźmy to na wizualizacji! Służę pomocą.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług