Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Karol Cieślik:

O mnie

Elektryk Warszawa i okolice --> Z gwarancją na usługi --> Jeśli szukasz porządnego fachowca to zapraszam! -->>Instalacje i naprawy, kuchnie indukcyjne; oświetlenie LED; inteligentny dom i inne. Profesjonalnie usługi elektryczne z gwarancją: + nowe instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach, lokalach usługowych (tj. stan developerski) + wykonywanie projektów instalacji CAD / PDF + diagnozowanie usterek + przegląd i naprawa instalacji elektrycznej + modernizacja rozdzielni elektrycznej + małe lub rozbudowane instalacje LED + pomiary + automatyka rolet i bram + automatyka -> dom inteligentny KNX, Ampio, Grenton, Fibaro (certyfikat KNX ) + oświetlenie dyskotekowe sterowanie DMX/ LAN + nowatorskie projekty + kontrola dostępu -> oraz wiele innych Posiadam szerokie uprawnienia elektryczne SEP. --> Między innymi: stemplowanie kart gwarancyjnych AGD / RTV (min. podłączenie kuchni indukcyjnych). --> Konkurencyjne ceny i przede wszystkim WYSOKA JAKOŚĆ USŁUGI. Swoją prace wykonuje profesjonalnie, staranie i z gwarancją. --> Darmowa wycena: w razie pytań proszę o telefon, pomogę i doradzę.

Karol Cieślik Opinie

Instalacja elektryczna
8 czerwca 2018

Super fachowiec, wszystko solidnie i z gwarancją zrobione. Do tego sympatyczny i kulturalny człowiek. Polecam i skorzystam jeszcze na pewno!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Karol CieślikWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług