Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Projektowanie i montaż konstrukcji cło szklanych .lustra na wymiar ,grafiki na szkle ,szkło lakierowane ,szkło kominkowe ,crash i wiele innych .

Opinie

Złota rączka

9 września 2018

Pan Rafał Gwizd wziął pieniądze i zniknął. Gdy prosiłam o poprawki i skończenie prac, nie pojawił się w terminie, który sam zaproponował i zablokował połączenia przychodzące z mojego nr telefonu. Jest bardzo wolny, zawsze spóźniony – ocenił prace wykończenia mikro-mieszkanka na 3 dni, a nie wyrobił się w 5 dni. Co gorsza, jest wyjątkowo niestaranny, brakuje mu zdolności manualnych, wszystko co przycinał jest krzywe i wyszczerbione – załączam zdjęcia. Problem sprawiło mu również skręcenie najprostrzych półek, barierki pozostawił bez wzmocnień, a wykładzinę przykleił na taśmę lub mniejsze kawałki po prostu upchnął bez żadnego mocowania, karygodnie krzywo przycięte listwy przypodłogowe z lukami szerokości palca (na załączonym zdjęciu) chciał uzupełniać akrylem... Początkowo umawialiśmy się na pracę nad 3 mieszkaniami, jednak po tym co zaprezentował w pierszym nie mogłam sobie pozwolić na taką amatorszczyznę. Pojawienie się na poprawki warunkował zapewnieniem mu pracy nad kolejnymi mieszkaniami (?!), po czym sam ustalił termin, w którym się nie pojawił. Twierdził, że pracował 10h dziennie, podczas gdy w ciągu dnia „udało” mu się jedynie zamontować 1 parapet lub skręcić 2 małe szafki (żadna z tych rzeczy nie była zrobiona dobrze). Do dzisiaj nie wystawił fatury, nie wiem jak on funkcjonuje w przestrzeni podatkowej. Zmarnowany czas i materiały, a dla mnie dodatkowo szok kulturowy, ponieważ w tym jednym doświadczeniu zamknęło się wszystko, co najgorsze można usłyszeć o tej branży, czyli typowa polska degrengolada. Ten pan nie powinien funkcjonować w tej branży, ponieważ porywa się na rzeczy, których nigdy wcześniej nie robił – to ocena fachowca, który zobaczył partactwo i bałagan zostawiony przez pana Rafała Gwizda.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Renowacja i odnawianie mebli

23 sierpnia 2018

Niestety na początku pan Rafał wydawał się bardzo kompetentny i solidny. Jednak kiedy przyszło do wykonania usługi (renowacja mebla) - brak kontaktu. W dniu, na który umówiliśmy się na dowóz mebla dostałam jedynie wiadomość, że z powodu wypadku jednak nie może podjąć się zlecenia, a na moje wiadomości odpowiedzi dostałam po kolejnych tygodniach. Niestety - nie polecę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie paneli i parkietu

9 sierpnia 2018

Szybka i dobra robota, wylewka elegancko zrobiona. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług