Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z :

O mnie

Projektowanie i montaż konstrukcji cło szklanych .lustra na wymiar ,grafiki na szkle ,szkło lakierowane ,szkło kominkowe ,crash i wiele innych .

Opinie

Drobne naprawy
9 września 2018

Pan Rafał Gwizd wziął pieniądze i zniknął. Gdy prosiłam o poprawki i skończenie prac, nie pojawił się w terminie, który sam zaproponował i zablokował połączenia przychodzące z mojego nr telefonu. Jest bardzo wolny, zawsze spóźniony – ocenił prace wykończenia mikro-mieszkanka na 3 dni, a nie wyrobił się w 5 dni. Co gorsza, jest wyjątkowo niestaranny, brakuje mu zdolności manualnych, wszystko co przycinał jest krzywe i wyszczerbione – załączam zdjęcia. Problem sprawiło mu również skręcenie najprostrzych półek, barierki pozostawił bez wzmocnień, a wykładzinę przykleił na taśmę lub mniejsze kawałki po prostu upchnął bez żadnego mocowania, karygodnie krzywo przycięte listwy przypodłogowe z lukami szerokości palca (na załączonym zdjęciu) chciał uzupełniać akrylem... Początkowo umawialiśmy się na pracę nad 3 mieszkaniami, jednak po tym co zaprezentował w pierszym nie mogłam sobie pozwolić na taką amatorszczyznę. Pojawienie się na poprawki warunkował zapewnieniem mu pracy nad kolejnymi mieszkaniami (?!), po czym sam ustalił termin, w którym się nie pojawił. Twierdził, że pracował 10h dziennie, podczas gdy w ciągu dnia „udało” mu się jedynie zamontować 1 parapet lub skręcić 2 małe szafki (żadna z tych rzeczy nie była zrobiona dobrze). Do dzisiaj nie wystawił fatury, nie wiem jak on funkcjonuje w przestrzeni podatkowej. Zmarnowany czas i materiały, a dla mnie dodatkowo szok kulturowy, ponieważ w tym jednym doświadczeniu zamknęło się wszystko, co najgorsze można usłyszeć o tej branży, czyli typowa polska degrengolada. Ten pan nie powinien funkcjonować w tej branży, ponieważ porywa się na rzeczy, których nigdy wcześniej nie robił – to ocena fachowca, który zobaczył partactwo i bałagan zostawiony przez pana Rafała Gwizda.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Renowacja mebli
23 sierpnia 2018

Niestety na początku pan Rafał wydawał się bardzo kompetentny i solidny. Jednak kiedy przyszło do wykonania usługi (renowacja mebla) - brak kontaktu. W dniu, na który umówiliśmy się na dowóz mebla dostałam jedynie wiadomość, że z powodu wypadku jednak nie może podjąć się zlecenia, a na moje wiadomości odpowiedzi dostałam po kolejnych tygodniach. Niestety - nie polecę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie paneli
9 sierpnia 2018

Szybka i dobra robota, wylewka elegancko zrobiona. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług