Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z SZPEC Arkadiusz Lasyk:

O mnie

Firma Szpec zajmuje się sprzedażą i montażem materiałów do wykończenia wnętrz, m.in. paneli i desek podłogowych, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, bram garażowych, okien PCV, drewnianych oraz z aluminium, a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych.
Oferujemy największy wybór wzorów i modeli na rynku. Wszystkie sprzedawane przez nas materiały to produkty pierwszego gatunku, gwarantujące długą i bezproblemową
eksploatację. Znajdziecie wśród nich Państwo wyroby renomowanych firm, takich jak m.in. Swiss Krono, Barlinek, Krono Original, Classen, Tarkett, Pol-Skone, DRE, Porta, Erkado, Invado, Voster, Wikęd, Wiśniowski, Doorsy, Drutex, Vox, Stegu, PerfectDoor. To inwestycje, które przetrwają lata nadając wyjątkowego charakteru Państwa domom i mieszkaniom.
Naszym klientom proponujemy nie tylko największy wybór i wyjątkową jakość ale również szereg ułatwień. Kupując w firmie Szpec możecie Państwo liczyć na:
✓ Darmowy transport zakupionego towaru we wskazane miejsce,
✓ Możliwość zakupu na raty ,
✓ Duże rabaty.
✓ Darmowy pomiar ,
✓ Profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych.
Istnieje również możliwość montażu zakupionych materiałów p rzez wykwalifikowaną
ekipę.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skontaktowania się z nami. Doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania, a także pomożemy wybrać produkty, które przez lata będą dobrze służyły nie tracąc nic ze swojego piękna.

Sprawdźcie, co możecie Państwo zyskać współpracując z nami!

SZPEC Arkadiusz LasykWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług