Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Opinie

Usługi remontowe

13 maja 2019

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Mogę w 100% polecić Pana Tomasza jako przykład osoby, która sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonuje zlecenia. Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji powierzonego zlecenia, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi, a także wrażliwość na potrzeby klienta i zgłaszane przez niego uwagi, to cechy jakimi wyróżniał się ten fachowiec przy realizacji powierzonego mu zadania. Współpracę oceniam rewelacyjnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

13 maja 2019

Rewelacyjny fachwiech. Profesjonalista w każdym calu. Sumienny i rzetelny a takich dzisiaj mało. Doradzi, podpowie dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam gorąco!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Złota rączka

Budowa domu

Obszar wykonywania usług