Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Profesjonalny montaz mebli , potwierdzony wielo letnim doświadczeniem.
Montaż oraz składanie mebli, przeznaczonych do najróżniejszych pomieszczeń.
Nasza firma doskonale orientuje się we wszystkich rodzajach meblach. Nie ma znaczenia producent ani to, czy są one przeznaczone do biura, łazienki, pokoju czy też kuchni. Dla naszych wysoko wykwalifikowanych fachowców meble nie mają żadnych tajemnic. Już od ponad dziesięciu lat składamy oraz montujemy je z pasją oraz profesjonalizmem, dzięki czemu zyskaliśmy rzesze chwalących nasze usługi, w pełni zadowolonych klientów. Działamy dobrze od początku do końca i tę konsekwencję cenią sobie u nas nasi zleceniodawcy. Przekłada się to bowiem na to, jak złożone i zamontowane są meble. My montujemy je tak, jak sami chcielibyśmy, aby nasze meble były zmontowane. Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakośćpotwierdzona wieloma referencjami od zadowolonych klientow

Jesteśmy po to, by ograniczyć Państwa wkład w zlecenie do zera. Państwo mówią, co mamy robić, a my – robimy. Nie muszą Państwo już zastanawiać się nad tym, jak przytwierdzić dopiero co zakupioną półkę do ściany ani pytać sąsiada o to, czy być może nie ma odpowiedniej wiertarki udarowej. Decydując się na współpracę z nami, zostawiają Państwo to wszystko na naszych głowach.

Zachęcamy serdecznie so skontaktowania się z nami w sprawie naszych usług. Gwarantujemy dokładność i solidność. Z nami mogą być Państwo pewni, że ze stabilnością zamontowanych przez nas mebli nie będzie żadnych problemów.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Drobne naprawy

27 lipca 2018

Nie polecam tracić czasu. Pan obiecał zamontować okap. Potem ciągle nie miał czasu. Ostatecznie przestał odpowiadać.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług