Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z TOMASZ ZIÓŁKOWSKI, T.Z PROGRESS:

O mnie

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmująca się remontami oraz wykańczaniem wnętrz. Nasza działalność to 15lat doświadczenia.Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapewniamy wysoką jakość usług .bazą wszystkich wykonywanych przez nas prac jest rzetelne podejście, wiedza oraz kwalifikacje .
Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług i została skomponowana tak, aby zaproponować Klientom kompleksowy pakiet usług budowlanych. Priorytetem jest dla nas sprostanie oczekiwaniom każdego Klienta, to też nasze usługi są elastyczne. Gwarantujemy, że z naszą pomocą prace Remontowo-Budowlane nie będą stanowić problemu i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Działamy na terenie woj.LUBELSKIEGO I PODKARPACKIEGO.

Układanie glazury, remonty łazienek,biały montaż, instalacje zabudowy,Malowanie mieszkań biur domów,Gipsowanie gładzie Stiuki,Płyty gipsowe Sufity podwieszane,Panele podłogi deska berlinecka,prace ogólnobudowlane, montaż kuchni,adaptacja poddaszy, i wiele innych robót wykończeniowych.

TOMASZ ZIÓŁKOWSKI, T.Z PROGRESSWykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług