Paweł Kloskowski, Topcoat Sp. z o.o.

Warszawa, MazowieckieOnline 2 dni temu
6 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
5.0

7 opinii

(od 7 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Firma Topcoat Fotowoltaika od ponad 4 lat zajmuje sie dostarczaniem darmowego prądu poprzez moduły fotowoltaiczne do gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych oraz firm na terenie województwa mazowieckiego i podkarpackiego.


Nasze Motto brzmi „oszczędzamy twoją energię”.


Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu państwa domu zapewni Państwu dostęp do darmowego prądu, który sami będą Państwo produkować. Z powoduje to, że zamiast płacić rachunki za prąd do elektrowni będą państwo mogli zostawić pieniążki w domowym budżecie.


Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy w dziedzinie:

Prac dekarskich (montażu konstrukcji oraz modułów pv na dachach)
Prac instalatorskich (podłączenie instalacji do sieci)

Opinie o "Topcoat Sp. z o.o." 7

5

7 opinii (od 7 klientów)

Alicja

Instalacja przebiegła bardzo sprawnie, a przede wszystkim bez niespodzianek. Cały proces został nam rzetelnie i cierpliwie wytłumaczony, a obsługa klienta zawsze z uśmiechem na ustach. Ekipa po montażu zostawiła garaż w lepszym stanie niż zastała :) Nasze 6kw już leży i pracuje. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Roman

Super ekipa instalacja pracuje idealnie .Mistrzowie

Elżbieta

Polecam firmę Topcoat za rzetelną i fachową pomoc merytoryczną oraz sprawny i fachowy montaż. Ponadto firma jawnie działa i dostępna dla swoich klientów w każdym momencie. Namiar dostałam od innego klienta z poleceniem, nie omieszkam polecać również dalej !

Usługi świadczone przez "Topcoat Sp. z o.o." 2

Cennik

    Brak cennika