Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma „Twoje Mieszkanie” zajmuje się pracami remontowymi, głównie w obiektach mieszkalnych oraz biurach. W swojej ofercie mamy również prace porządkowe oraz wyburzenia. Usługi świadczymy w województwie pomorskim.

JAKOŚĆ I ROZSĄDNA CENA

Twoje mieszkanie to Twój pałac, a każdy pałac powinien prezentować się okazale. Nasza firma potrafi połączyć to z funkcjonalnością i komfortem życia. Dzięki temu zapewnimy Ci mieszkanie idealnie przygotowane pod Ciebie i to za rozsądne pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, by znaleźć najlepsze rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

W czasie wykonywania zleceń używamy najwyższej jakości materiałów budowlanych od sprawdzonych dostawców. Spośród konkurencji wyróżniają nas niezmiennie wysoki standard i terminowość świadczonych usług, a także możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny prac. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości w związku z czekającym Cię remontem, udzielimy Ci wszelkich niezbędnych porad w tym zakresie.

REMONT OD A DO Z

Nasza firma działa na rynku od 5 lat i od początku wykonujemy swoje zadania precyzyjnie i z zaangażowaniem. W skład naszego zespołu wchodzą fachowcy posiadający wszelkie niezbędne pozwolenia na wykonywanie prac budowlanych, w tym również instalacji gazowych, elektrycznych i hydraulicznych. Usługi świadczymy kompleksowo i wykonujemy je w mieszkaniach, domach i lokalach usługowych.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, urzędów, deweloperów i zarządców nieruchomości. Realizujemy prace tynkarskie, glazurnicze, malarskie, instalacyjne, cyklinowanie podłóg, renowacje okien i drzwi, a także wykonywanie pomiarów elektrycznych, kosztorysy, montaż rozdzielnic, automatyki bramowej oraz zakładanie alarmów. Wykonujemy również prace rozbiórkowe.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Potrzebujesz usługi zaawansowanych prac wyburzeniowych, np. wyburzenia żelbetowej ściany na parterze w 10-piętrowym bloku? Żaden problem – dzięki stałej współpracy z niezawodnym inżynierem budowy ustalimy, gdzie umieścić niezbędne nadproża, co sprawia, że wykonanie takich prac jest możliwe. W zakres tej oferty wchodzi również uzyskanie wszystkich potrzebnych pozwoleń oraz wystawienie potrzebnych dokumentów.

Swoje usługi poszerzyliśmy także o prace z zakresu kosmetyki pojazdów, takie jak polerowanie, lakierowanie oraz pranie tapicerek. Pomożemy Ci utrzymać czystość nie tylko w środku pojazdu, ale i wewnątrz Twojego lokum. Firma „Twoje Mieszkanie” świadczy usługi porządkowe, łącznie z myciem okien – podobnie jak prace remontowe, wykonujemy je w sposób sumienny, z dbałością o detale oraz zawsze terminowo.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Układanie paneli i parkietu

10 czerwca 2019

Panele, listwy i drzwi dobrze zamontowane. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

22 maja 2019

Pan Rafał nie wywiązał się z umowy, pobrał zaliczki, których nie zwrócił, prac nie wykonał.
W tej sprawie trwa postępowanie windykacyjne!
Zdecydowanie nie polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie płytek

19 lutego 2019

Zdecydowanie polecam fachowca .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług