Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferujemy następujące usługi budowlane: budowa domów mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, budowa domów z drewna, budowa budynków przemysłowych, adaptacje pomieszczeń dla potrzeb handlowych, biurowych i wystawienniczych, usługi brukarskie, modernizacja i remonty obiektów mieszkalnych, wykończenia (malowanie, flizowanie), usługi dekarskie, elewacje, ocieplenia, tynki, suche tynki, wylewki, prace malarskie, ogrodzenia z klinkieru, z kamienia i drewna, altany i tarasy z drzewa, prace ciesielskie.

Opinie

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

6 lipca 2018

Mieliśmy do zrobienia całe mieszkanie w stanie deweloperskim - tynkowanie,szpachlowanie, malowanie, panele, płytki - dosłownie wszystko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej dla Nas usługi. Będziemy polecać wszystkim!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług