Błąd, przepraszamy!

usługi elektryczne

4 opinie
Gdańsk
Online 12 godzin temu
Generalnie jestem elektrykiem; elektromonterem z wykształcenia. Lubię prace elektryczne, ale czasem wykonuję też kompleksowe remonty (prąd, woda, płytki). Posiadam uprawnienia G1E (prąd) i G3E (gaz). Mam doświadczenie w pracy w kraju i za granicą. Pracowałem głównie jako elektryk - w holenderskiej stoczni i u polskiego developera; uzbrajałem w elektrykę domki w Szwecji i modernizowałem instalacje w polskich gospodarstwach rolnych. Zakładałem też instalację w domkach jednorodzinnych, wymieniałem jej fragmenty oraz obecnie często zakładam podliczniki w garażach i komórkach lokatorskich i wymieniam anody magnezowe w boilerach. Moim konikiem są "półinteligentne" rozdzielnice z różnorakim sterowaniem. Instalacje wodne wykonuję na tzw. alupexie (PEX-AL, głównie prasowanym), a z gazu - wykonuję tylko podłączenia kuchni i kuchenek. Zasadniczo poruszam się od Orunii, przez Gdańsk, Sopot, Gdynię do Rumi. Czasem też bywam w Redzie, Wejherowie i Bolszewie. Zapraszam!

Igor Kozak

2 miesiące temu

Całkiem dobrze

Barbara Konkol

3 miesiące temu

Kolejny raz pan Grzegorz udowodnił swój profesjonalizm i szybkość działania. A dodatkowo zyskałam fachowca-stałego opiekuna mojego zakładu :-)

Janusz Przymorze

3 miesiące temu

Myślałem, że to będzie tylko prosta praca przed malowaniem przedpokoju, tymczasem pan elektryk znalazł nadtopione przewody. Szybko ustalił przyczynę i wszystko naprawił. Zatrzymam jego numer na przyszłość.

Barbara Konkol

4 miesiące temu

Usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Miły pan przyjechał obejrzeć, doradził, zakupił materiały i wszystko wymienił. Czysto i ładnie. Polecam!

Skontaktuj się z wykonawcą