Oceń wykonawcę

O mnie

Usługi Ogólnobudowlane

Wykonywane usługi

Opinie

Układanie płytek

November 5, 2018
Prace remontowe w wykonaniu firmy Pana Adama to jeden wielki dramat od początku do końca.
Termin roczpoczęcia remontu był przekładany kilkukrotnie (łącznie o ponad 5 tyg. od początkowo ustalanej daty), co Pan Adam tłumaczył np. tym, że zapomniał o tygodniowych wakacjach. Potrafił również umówić się na konkretny dzień a następnie nie stawić się i nawet o tym nie poinformować.
Kontakt z właścicielem jest fatalny zarówno przed rozpoczęciem remontu jak i w czasie jego trwania. Nie odbieranie telefonu, brak jakichkolwiek wiadomości zwrotnych sms czy e-mail. Do samego rozpoczęcia remontu nie było pewności czy firma w ogóle stawi się do przeprowadzenia remontu. Nie mówiąc już o jakimkolwiek doradzctwie w zakupie materiałów ze strony właściciela firmy gdyż zwyczajnie nie odbierał telefonu.
Pan Adam zwleka z wyceną planowanych prac remontowych i potrafi je podnieść bez uzasadnienia z dnia na dzień. Im bliżej rozpoczęcia remontu tym wyższych cen żadał podnosząc np. cene łazienki na 3 dni przed remontem o 30%. Ostatecznie zlecona została firmie Pana Adama jedynie łazienka gdzie pozostałe prace remontowe wykonane w pełni profesjonalnie przez innych fachowców wykonane zostały o ponad 50% taniej niż wg. wyceny Pana Adama.
Właściciel firmy nie prowadzi jakiegokolwiek nadzoru nad prowadzonymi pracami ani nad swoimi pracownikami. Jego rola sprowadza się jedynie do cotygodniowego przedstawiania rachunków a wszelkie kwestie techniczne dotyczące remontu trzeba ustalać bezpośrednio z jego pracownikami.
Jakość pracy pracowników firmy Pana Adama jest tragiczna. Niedbałość, niechlujność, brak jakiegokolwiek poszanowania dla materiałów czy użytkowanych pomieszczeń. Płytki były odkuwane 4-krotnie. Źle zrobiona zabudowa K-G, źle wymierzona wnęka pod prysznic, krzywo położone płytki to tylko niektóre z usterek. Niesprawne narzędzia i metody pracy z przed 15 lat. Działanie na zasadzie: tu Pan nie będzie patrzył, tu damy maskownicę, to przykryje fuga/silikon. Właściciel robi problem ze zwrotem pieniędzy za źle użyte materiały sugerując, że podniesie na koniec cenę łazienki.
Remont 6m2 łazienki w stanie deweloperskim przeciągnał się z planowanych 2 tyg. do 4tyg. i nie został ukończony. Prace zostały przerwane na etapie białego montażu gdy okazało się, że trzeba kolejny raz odkuwać płytki. Pan Adam zostawił łazienke w niedokończonym stanie z krzywo zamontowaną i cieknącą baterią prysznicową, zapchanym odpływem prysznicowym, za nisko zamontowanym stelażem WC, pęknietymi płytkami i masą innych usterek.
Partactwo i fuszera w pełnej okazałości. Firma zapewniła mi jedynie duże straty finansowe i nerwy przez 4 tyg.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług