Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Eugeniusz Horszko, ElpisBud Sp. z o.o.:

O mnie

Oferuję pełen zakres usług budowlanych takich jak: Fundamenty żelbetowe, stropy systemowe, itp. .Na rynku działam już od 3 lat.Do pracy podchodzę z pełnym, zaangażowaniem odpowiednim doświadczeniem.Każde zlecenie traktuję indywidualnie, a wyceny dokonuję na podstawie powierzonych mi zadań.W razie potrzeby, chętnie doradzę przy planowaniu budowy domu i pomogę wybrać odpowiednie materiały.Szczegółowy zakres wykonywanych przeze mnie usług mośna znależć na moim profilu.

Eugeniusz Horszko, ElpisBud Sp. z o.o. Opinie

Złota rączka
18 marca 2019

Bardzo pozytywna współpraca. Dawno nie spotkałam tak pracowitego i zaangażowanego w swoją pracę człowieka. Podczas realizacji usługi bardzo zależało mi na czasie, a Pan Eugeniusz to uszanował i pracował od rana do nocy. Ponadto nie boi się podejmować nowych wyzwań, a rzeczy, do których miałam drobne uwagi były natychmiast poprawiane, bez żadnej dyskusji. Profesjonalne traktowanie klienta. Stanowczo polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Złota rączka
18 lutego 2019

Eugeniusz, to prawdziwa złota rączka, a do tego bardzo uczynny człowiek. Zdecydowanie godny polecenia!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Eugeniusz Horszko, ElpisBud Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług